108%
1080 zł potrzebne 1000 zł
Zbiórka zakończona
3 osoby wsparły zbiórkę

Microsoft Excel to podstawowe narzędzie pracy biurowej. Jego znajomości jest wymagana przez pracodawców na każdym etapie rozwoju zawodowego, natomiast z badania przeprowadzonego przez Fundację Rozwoju Talentów wynika, że zaledwie co piąty student potrafi korzystać z arkusza kalkulacyjnego w stopniu dobrym lub bardzo dobrym, a więc spełniającym oczekiwania pracodawców. Rezultat? Pracodawcy odrzucają młodych ludzi z procesów rekrutacyjnych ze względu na brak znajomości Excela.

Z tego względu postanowiliśmy pomóc młodym ludziom w nabyciu tych cennych umiejętności i stworzyliśmy akcję społeczną ExcelDay™. W ramach akcji, wolontariusze prowadzą dla studentów bezpłatne warsztaty z wykorzystania Excela w konkretnym zawodzie. Pokazują młodym ludziom jak, za pomocą programu Microsoft Excel, rozwiązywać business casy w konkretnej branży, na konkretnym stanowisku. Nauka odbywa się w małych, komfortowych grupach. Są one kompletowane w oparciu o startowy poziom wiedzy i plany zawodowe uczestników.

Mamy ambicje, żeby wiosną 2019 roku przeprowadzić jeszcze więcej warsztatów dla studentów. Fundusze na realizację projektu w zwiększonym zakresie zbierane będą od sponsorów, ale również w ramach akcji #GivingTuesday, czyli tutaj.

Pamiętaj, że każdy może wesprzeć ExcelDay™ poprzez wsparcie w promocji tej zbiórki lub wpłacenie dowolnej kwoty w formie darowizny. Wpłać lub udostępnij. Dziękujemy.

Więcej o ExcelDay™ znajdziesz na http://excelday.pl/.

Pozdrawiamy!

Wpłacili

Ola
wpłacił: 1000 zł
Michal
wpłacił: 30 zł
Anna
wpłacił: 50 zł