https://palacpakoslaw.pl/
homepage / pomysły / promocje

Gdy temperatury biją kolejne rekordy i podziałka na termometrze powoli się kończy, stanie nad garnkami i patelniami czy nawet – o zgrozo! – w pobliżu buchającego żarem piekarnika wydaje się najmniej atrakcyjną perspektywą, jaką można sobie wyobrazić. A jednak jeść trzeba!

I co teraz? Wysmarować się kremem z filtrem SPF 10000+, włożyć gogle i skafander i niczym bohaterowie przebojowego serialu Czarnobyl stawić czoła śmiertelnemu promieniowaniu w imię wyższego dobra? A może jednak pozostać w (marzenia!) klimatyzowanym pomieszczeniu i… podjąć kroki, aby to jedzenie przyszło do nas?

Możliwość zamówienia jedzenia  na dowóz to prawdziwe zbawienie, gdy z różnych powodów nie możemy (lub nie chcemy) wychodzić z domu, tracić czasu na dojazdy czy po prostu gotować. Zapoznaj się z naszym przeglądem serwisów, w których kupisz jedzenie na wynos przez internet. Jest z czego wybierać!

Portale do zamawiania jedzenia online

Przeglądanie ofert portali takich jak Pyszne.pl (darowizna 2%) czy PizzaPortal (darowizna 1%) jest jak przechadzanie się wzdłuż głównej ulicy miasta, pełnej barów, restauracji czy nawet foodtrucków. Idealna opcja dla tych, którym poziom głodu pozwala na to, by dać się olśnić mnogości opcji i poświęcić dłuższą chwilę na wybór optymalnego zestawu. To świetny wybór dla każdego, kto ma ochotę odkrywać nowe smaki.

Indywidualne restauracje

Czasem nawet stali klienci sieci restauracji nie zdają sobie sprawy z tego, że ich ulubione miejsce działa również online! Warto to sprawdzić, by w razie potrzeby móc poratować się ulubionym posiłkiem. Pizzerie działające na dowóz, takie jak DaGrasso (darowizna 3,5%) czy Pizza Dominium (darowizna 5%) to już klasyka: znacznie nowszym wynalazkiem są sieci fast food dostarczające swoje posiłki na podstawie internetowych zamówień. Warto wśród nich wymienić KFC (darowizna 2,5-3,25%), którego wejście na rynek jedzenia na zamówienie wywołało ogromny entuzjazm wśród fanów sieci. Zamawianie jedzenia w takich restauracjach będzie idealnym wyborem na imprezy i inne spotkania towarzyskie.

Internetowe zakupy

Czasem człowiek jest akurat na tyle leniwy (albo zajęty – nie oceniamy!), by nie chciało mu się iść na zakupy, ale nie aż na tyle, by nie chciało mu się gotować. Zakupy spożywcze dostarczone pod same drzwi mogą być rozwiązaniem w sam raz na takie okazje. Zrobisz je m.in. w sklepach Carrefour (darowizna 1,5%) czy Auchan Direct (darowizna 1,65-6,25 zł). Drobna opłata za dowóz z pewnością zwróci się z nawiązką w formie oszczędności czasu!

Czy to nie wspaniałe, że korzystając z serwisu FaniMani, możesz pomagać… ze smakiem? Zainstaluj Przypominajkę i sprawdź, w których z Twoich ulubionych restauracji część płatności za zamówienie przekażesz na konto wybranej organizacji dobroczynnej.