Stowarzyszenie Ocalić Szansę - SOS

Wspieraj nas przy okazji zakupów w sklepach internetowych razem z FaniMani.

 • Serduszko Część wartości Twoich zakupów trafia do nas.
 • Metka cenowa z sercem To nic nie kosztuje, robisz zakupy tak jak zwykle.
Stowarzyszenie Ocalić Szansę - SOS - logotyp/zdjęcie

Jak to działa?

 • Zakupy on-line?
  Planujesz zakupy w Internecie?
 • Wejdź przez przez FaniMani
  Wejdź na stronę sklepu przez FaniMani
 • Płacisz tyle co zwykle
  Kupujesz jak zwykle i płacisz tyle co zwykle
 • Otrzymujemy darowiznę średnio 2,5% od wartości Twoich zakupów

Korzystaj z oferty ponad 1011 sklepów internetowych i wspieraj naszą działalność:

Stowarzyszenie Ocalić Szansę - SOS

Wrocław 50-518, Wapienna 24/1,

www.sos-wroclaw.plikonka Facebook Profil Facebook

Stowarzyszenie Ocalić Szansę – SOS jest organizacją non-profit, działającą na rzecz dzieci i młodzieży w ramach wyrównywania szans społecznych. Działamy od 2001 roku na terenie Wrocławia, gdzie prowadzimy Punkt Przedszkolny „Tęczowa Przystań” oraz Świetlicę Socjoterapeutyczną. Wszystkie nasze placówki są bezpłatne.

Pod naszą bezpośrednią opieką znajduje się 30 podopiecznych w wieku od 3-17 lat. Stwarzamy dla nich szansę rozwoju na takim poziomie jak ich rówieśnicy. Nasi wychowankowie pochodzą z rodzin będących w trudnej sytuacji społeczno - ekonomicznej. Nie zmienia to faktu, że posiadają bardzo duży potencjał intelektualny i emocjonalny, który często jest niedostrzegany z uwagi na ich sytuację życiową.

W naszej placówce podopieczni doświadczają atmosfery życzliwości i wrażliwości na ich problemy czego często brakuje w ich bliskim środowisku. Pokazujemy im, że można żyć inaczej: pełniej i ciekawiej, że na świecie jest wiele różnych ciekawych kultur i narodów. Zaciekawiamy dzieci naszymi pasjami fotografią, filmem, teatrem, sportem. Organizujemy dla nich wycieczki i obozy.

W placówkach uczymy dzieci i młodzież, że na świecie istnieją życzliwi ludzie i że oni także mogą takimi ludźmi być. Pokazujemy dzieciom, że mają wpływ na swoje życie i mogą realizować własne plany i marzenia. Dzięki temu wzrasta ich poczucie własnej wartości, zaufanie do ludzi i umiejętności życiowe. To pozwala im nabrać wiary, że mogą zmienić swoje życie na lepsze.

Nasze działania dochodzą do skutku dzięki wsparciu wielu osób, którym los dzieci nie jest obojętny.

Udostępnij i pomagaj nam zbierać:

Stowarzyszenie Ocalić Szansę - SOS - logotyp/zdjęcie

Wspieraj nas przy okazji zakupów.

Wspieraj nas

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga w zbieraniu funduszy na różne ważne cele. Wiecej o FaniMani

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj na pomoc.fanimani.pl albo skontaktuj się z nami – wyślij e-mail na info@fanimani.pl