Panny Młode 2022 dla Fabiana Nogalskiego

Wpłata dla Fundacji Mają Przyszłość, Konarzewo 62-070, Młyńska 45
Do wpłaty zaprasza Fundacja Mają Przyszłość
Fundacja Mają Przyszłość - zdjęcie

Uśmiechnięty 14-nastolatek to Podopieczny Akcji Charytatywnej Panny Młode
- flagowej Akcji Fundacji Mają Przyszłość, która w roku 2022 obchodzi swoje 10-lecie.

Fabian mieszka wraz ze swoją kochającą i pomysłową mamą w Obornikach w Wielkopolsce. Mimo wielu dolegliwości, z którymi się boryka, na co dzień jest radosnym i wesołym młodym człowiekiem. Jego ulubionym zajęciem jest oglądanie teleturniejów. Upodobał sobie szczególnie “Familiadę”, “Va Bank” i “Milionerów” i zawsze bardzo się cieszy, kiedy uczestnicy wygrywają. Fabian, jak niemal każdy w jego wieku, kocha muzykę, potrafi godzinami oglądać i słuchać koncertów, sprawia mu to niebywałą radość. Uwielbia też, kiedy mama czyta mu książki, a jego ukochane historie to te, o przygodach Franklina.

Twoja wpłata pomoże sfinansować rehabilitację, koszty wizyt lekarskich oraz podnośnik sufitowy, aby coraz cięższego Fabiana można było przenosić między sypialnią, łazienką, a wózkiem inwalidzkim.
Mimo pozytywnego nastawienia, boryka się z ogromem zdrowotnych dolegliwości.

Gdy Fabian urodził się w 2008 roku od początku był dzieckiem niespokojnym, o wzmożonym napięciu nerwowym. Wkrótce też pojawiły się problemy urologiczne, a ostatecznie zdiagnozowano Zespół Lesha Nyhana, mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę, astmę oskrzelową, tubulopatię i refluks, do tego problemy z biodrem i skoliozę z aż osiemdziesięciostopniową spastyką, która miażdży jego organy wewnętrzne.
Klauzula informacyjna: Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Fundacja Mają Przyszłość natomiast adres e-mail służy Fundacja Mają Przyszłość – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Fundacja Mają Przyszłość. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres fundacja@majaprzyszlosc.org.pl

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)


 

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem