Podaruj dziecku voucher do Planetarium

Wpłata dla Centrum Nauki Kopernik, Warszawa 00-390, Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Do wpłaty zaprasza Anna
Centrum Nauki Kopernik - zdjęcie

Każdego roku niemal 5000 osób w trudnej sytuacji finansowej zwraca się do nas z prośbą o darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik. Niestety nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich potrzebujących. Dlatego zwracamy się z prośbą o Twoje wsparcie.

Twoja darowizna pozwoli nam gościć u siebie więcej dzieci, które w Koperniku – często po raz pierwszy – mają możliwość zetknąć się ze światem nauki. Wizyta w naszym Planetarium to dla nich nie tylko wspaniała przygoda, ale również unikalna szansa na poszerzenie horyzontów, rozwijanie pasji i zainteresowań naukowych oraz budowanie przyszłości. Podaruj dziecku niezapomnianą kosmiczną podróż w prawdziwym planetarium.

Wpłata kwoty 22 zł umożliwi wstęp do Planetarium jednemu dziecku w trudnej sytuacji finansowej.

W imieniu tych dzieci serdecznie dziękujemy za Twoje wsparcie!
Klauzula informacyjna: Darczyńco, Twoje dane (imię i nazwisko) są niezbędne do realizacji umowy darowizny dla Centrum Nauki Kopernik natomiast adres e-mail służy Centrum Nauki Kopernik – na podstawie uzasadnionego interesu – do wysłania podziękowań za wsparcie oraz informacji o działalności Centrum Nauki Kopernik. Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać takich informacji, wyślij swój sprzeciw na adres anna.plociennik@kopernik.org.pl

Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO masz w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli stwierdzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, możesz złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)


 

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz
Technologia której używamy aby naliczać darowizny do zakupów jest blokowana przez rozszerzenia typu AdBlock, uBlock itp.
Dodaj białą listę FaniMani.pl
WAŻNE: Dodanie tylko domeny fanimani.pl (wyłączenie adblocka na fanimani.pl) nie jest wystarczające. Dlatego prosimy o dodanie białej listy partnerów FaniMani.pl.
Więcej informacjiDodam następnym razem