Każdego roku niemal 5000 osób w trudnej sytuacji finansowej zwraca się do nas z prośbą o darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik. Niestety nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich potrzebujących. Dlatego zwracamy się z prośbą o Twoje wsparcie.
Twoja darowizna pozwoli nam gościć u siebie więcej dzieci, które w Koperniku – często po raz pierwszy – mają możliwość zetknąć się ze światem nauki. Wizyta w naszym Planetarium to dla nich nie tylko wspaniała przygoda, ale również unikalna szansa na poszerzenie horyzontów, rozwijanie pasji i zainteresowań naukowych oraz budowanie przyszłości. Podaruj dziecku niezapomnianą kosmiczną podróż w prawdziwym planetarium.
Wpłata kwoty 22 zł umożliwi wstęp do Planetarium jednemu dziecku w trudnej sytuacji finansowej.
W imieniu tych dzieci serdecznie dziękujemy za Twoje wsparcie!