Jesteśmy, aby pomagać!

powrót do fanimani.pl
Twoje centrum pomocy / Dla organizacji / FaniPAY 💳 płatności online / Moduł wpłat na stronie www / Jak dodać moduł płatności FaniPAY w treści strony?

Jak dodać moduł płatności FaniPAY w treści strony?

Domyślnie moduł wpłat FaniPAY pojawia się w formie paska na dole każdej podstrony. Dzięki temu wpłata jest możliwa na każdej podstronie.

Moduł wpłat można również umieścić w treści dowolnej strony. Zastąpi on wtedy moduł widoczny na pasku i zamiast tego – pojawi się w treści strony w miejscu, które wskażemy. Można powiedzieć, że moduł w treści strony powoduje wyłączenie modułu w formie paska.

Aby wstawić widoczny powyżej moduł elastyczny na danej stronie niezbędne jest zainstalowanie wcześniej widgetu FaniMani. Inaczej mówiąc – aby zastosować moduł wpłat w treści strony – wcześniej na tej stronie musi działać moduł wpłat w formie paska na dole strony.

Gdy na danej stronie działa moduł wpłat w formie paska na dole strony – wystarczy, że zamieścisz podany poniżej kawałek kodu w treści strony (zaznacz i skopiuj).


<div id="fanipay-widget"></div>

Spowoduje to wyłączenie modułu wpłat w formie paska i wstawienie go w treści strony.

Jeśli korzystasz z WordPress i edytora Gutenberg wystarczy, że wybierzesz dodaj blok HTML, a następnie w nowe pole wkleisz podanych powyżej fragment kodu