Kupując w ScandicSofa pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2,5-3% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

29,06 zł
Katarzyna wsparła Zwierzaki z Mińska
1,83 zł
39,16 zł
Katarzyna wsparła Zwierzaki z Mińska
1,57 zł
14,74 zł
Karolina wsparła Fundacja Miej Gest

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

3% wartości zakupów w kategorii "Łóżka"

2,5% wartości zakupów w pozostałych kategoriach

ScandicSofa

Jakie są twoje pierwsze skojarzenia ze Skandynawią? Norweskie fiordy, chłód, bliskość bieguna polarnego, najciekawsze kryminały? Oczywiście, każde jest słuszne, ale pozostaje jeszcze jedna kwestia, a mianowicie, skandynawski design, który możesz teraz praktykować w swoim domu dzięki sklepowi ScandicSofa. ScandicSofa to niezwykły sklep meblowy, którego oferta skierowana jest do miłośników skandynawskiego stylu, którzy cenią sobie proste, ale eleganckie wnętrza, z dużą ilością drewna i raczej delikatnymi kolorami. Urządzanie mieszkań w ten sposób stale zyskuje nowych sympatyków, powstaje też wiele sklepów oferujących meble, które wpisują się w ten design. My, polecamy te, najlepsze, takie jak ScandicSofa.

Na scandicsofa.pl znajdziesz, przede wszystkim, meble do sypialni, przecież dla wielu osób to właśnie jest serce domu. Zakupy możesz oczywiście zacząć od wyboru łóżka, ale ostrzegamy, że wybór nie będzie łatwy! ScandicSofa oferuje wiele pięknych modeli, a zdecydowanie się na ten jeden jedyny z pewnością zajmie trochę czasu. Oprócz łóżka, można także wybrać narożnik, fotel, krzesła czy sofy. Wszystko po to, aby miłośnicy skandynawskiego stylu urządzili swój salon lub sypialnię jak tylko zechcą.

ScandicSofa istnieje na rynku od ponad pięciu lat. Przez ten czas, sklep zdobył zaufanie tysięcy klientów, między innymi, dlatego, że wszystkie meble wykonywane są ręcznie, z najlepszej jakości włoskich materiałów. Połączenie skandynawskiej estetyki z włoskimi tkaninami dodaje wyjątkowości produktu ze scandicsofa.pl

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj