Kupując w Ekopolka pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Użytkownicy wsparli ostatnio:

3,17 zł
Natalia wsparła Fundacja "Azyl Nadziei"
1,00 zł
5,09 zł
Katarzyna wsparła Fundacja KOT
3,12 zł
Katarzyna wsparła Fundacja KOT
1,75 zł
Katarzyna wsparła Fundacja KOT
2,75 zł
Katarzyna wsparła Fundacja KOT

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

2,5% wartości zakupów

Ekopolka

Nikt z nas nie wyobraża sobie, że można nie korzystać z żadnych kosmetyków. Konsumenci coraz częściej zastanawiają się przed podjęciem decyzji zakupowej, gdyż są to środki, które towarzyszą nam na co dzień. Dlatego, tak bardzo istotne jest ich odpowiedni dobór. Obecnie, coraz popularniejsze stają się kosmetyki bazujące na naturalnych surowcach z dodatkiem olejków eterycznych, bez parabenów, silikonów, olejów mineralnych. Dla świadomych konsumentów, którym zależy na zdrowiu swojej skóry i włosów, kosmetyki naturalne są jedynym wyborem! Na szczescie, na rynku wciąż pojawiają się nowe miejsca, które posiadają je w swojej ofercie. Oto, jedno z nich! Poznajcie sklep Ekopolka!

Ekopolka, to internetowa drogeria, która z powodu niezwykle bogatego asortymentu oraz atrakcyjnych promocji i rabatów jest chętnie wybierana przez klientów. Ekopolce nie zależy jedynie na sprzedaży swoich produktów, ale przede wszystkim uświadomieniu konsumentów o tym jak ważne są kosmetyki organiczne w codziennej higienie. Dzięki blogowym wpisom oraz działalności w social mediach, każdego dnia dziesiątki kobiet mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w kosmetycznym świecie oraz korzyściach płynących z filozofii slow life. W ofercie sklepu znajdziemy nie tylko najlepsze kosmetyki, ale również suplementy diety z naturalnych składników czy ekologiczne środki czystości.

Dzięki bardzo prostemu interfejsowi strony, bez trudu znajdziemy interesujący nas asortyment. Możemy dokonać wyboru na podstawie, między innymi, rodzaju skóry, producenta czy przeznaczenia kosmetyku (twarz, ciało, włosy). Dzięki takie uproszczeniu zakupy w Ekopolce będą czystą przyjemnością!

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj