Kupując w Biozdrowy pomagasz wybranej przez siebie organizacji

2,5% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Klienci Biozdrowy wsparli ostatnio:

Ważne informacje:

Aby mieć pewność, że Twoja darowizna zostanie naliczona i trafi do organizacji prosimy stosować się do następujących zasad:

  • korzystaj tylko z kodów rabatowych, które pochodzą ze strony fanimani.pl/okazje/
  • nie korzystaj z porównywarek cenowych i pozostań na stronie partnera po przejściu przez FaniMani.pl (albo po kliknięciu Aktywuj Darowiznę w Przypominacje),
  • FaniMani.pl musi być ostatnią stroną, z której przejdziesz do partnera (ostatnie kliknięcie do partnera musi pochodzić z FaniMani.pl lub z Przypominajki)
  • jeśli korzystasz z rozwiązań typu AdBlock - zainstaluj Białą Listę FaniMani (nie wystarczy dodanie fanimani.pl do wyjątków AdBlock)

Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować brakiem naliczenia darowizny.

Darowizna nie nalicza się od kosztów dostawy.

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

2,5% wartości zakupów

Biozdrowy

Ślachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz. Tak pisał Jan Kochanowski i trudno się z tymi słowami nie zgodzić! Dlatego zadbaj o swoje zdrowie, zanim zacznie Ci coś doskwierać, a zacznij od spożywania zdrowej żywności ze sklepu Biozdrowy.

Biozdrowy - z pasji do życia i zdrowia!

Myślisz sobie, że to po prostu kolejny eko-sklep, ale nic bardziej mylnego! Sklep internetowy biozdrowy.pl przedstawia zupełnie nową formułę. W sklepie znajdziesz nie tylko zdrową i ekologiczną żywność, ale także bezpieczne produkty codziennego użytku. O dobór produktów i ich odpowiedni skład dbają specjaliści z dziedziny dietetyki, którzy w swojej codziennej pracy pomagają osobom z problemami zdrowotnymi czy chorobami dietozależnymi. Biozdrowy.pl to nie tylko sklep internetowy. Blog Biozdrowy to ogromna skarbnica wiedzy o zdrowym stylu życia. Koniecznie tam zajrzyj!

Biozdrowy - zdrowa żywność i naturalne kosmetyki

Świadomość ludzi w zakresie zdrowego trybu życia rośnie, dlatego zainteresowanie żywnością opartą o ekologiczne składniki również jest coraz większe. W sklepie biozdrowy.pl znajdziesz produkty w 100% zdrowe i bezpieczne. Jesteś wegetarianinem? Stosujesz dietę z wykluczeniem pewnych składników? A może po prostu szukasz zdrowej i dobrej jakościowo żywności. W sklepie Biozdrowy kupisz zarówno mięso ekologiczne z czystym składem, jak i produkty bezglutenowe, bezmleczne czy wegańskie i wiele innych zdrowych produktów spożywczych. Dobry skład cechuje także inne produkty z oferty Biozdrowy, a mowa o kosmetykach naturalnych. Kosmetyki do makijażu, higieny intymnej, na problemy skórne czy żele pod prysznic to tylko kilka przykładów produktów, które zostały wybrane do oferty sklepu biozdrowy.pl przez Biozdrowych ekspertów.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (1 kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz. W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a skle internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania pokrywamy z budżetów naszych partnerów.
Jeśli skorzystasz z Przypominajki - rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Opera, Edge Chromium - to nie musisz pamiętać o FaniMani. Przypominajka automatycznie wskaże partnerów FaniMani i jednym kliknięciem aktywujesz darowiznę od zakupów online. Ważne jest, aby przed każdymi zakupami kliknąć AKTYWUJ DAROWIZNĘ.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część (procent) wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online. Jeśli korzystasz ze smartfona wyszukaj aplikację mobilną FaniMani w sklepie Play oraz AppStore.

 

Dowolnej organizacji społecznej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się i zbierania darowizn od zakupów online.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto organizacji.
Na swoim koncie na FaniMani.pl darowiznę zobaczysz w ciągu maksymalnie 7 dni od zakupów. Wypłaty dla organizacji Fundacja FaniMani realizuje kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn Gotowych do wypłaty (czyli opłaconych przez partnerów) wynoszącej min. 100zł.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji, statusie i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl Fundacja FaniMani pokrywa z budżetów wszystkich partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

The fanimani.pl website has been run since 2014 by the FaniMani Foundation (OPP). Our mission is to support community organisations in raising funds for important causes. See all FaniMani tools for NGOs

Do you need help? go to fanimani.pl/pomoc

×
Pobierz rozszerzenie
dla Twojej przeglądarki
Pobierz z App Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Pobierz z Google Play Store
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj
Wspierają nas
Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi do organizacji, którą wybierzesz