Kupując w Allegro pomagasz wybranej przez siebie organizacji

0,15-1,92% wartości zakupów dla wybranej przez Ciebie organizacji

Klienci Allegro wsparli ostatnio:

0,99 zł
0,08 zł
Małgorzata wsparła Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
0,47 zł
1,04 zł

Dodatkowe informacje o darowiźnie:

1,92% wartości zakupów z kategorii Odzież, Obuwie, Dodatki

1,44% wartości zakupów z kategorii Rękodzieło

0,24% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - AGD do zabudowy, AGD wolnostojące

0,92% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - AGD do zabudowy - Części i akcesoria, Piloty, GPS i akcesoria (z wyłączeniem podkategorii Urządzenia ID 67094)

0,44% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - AGD drobne

0,29% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - Czytniki ebooków

0,67% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - Elektronika - Elektronika

0,86% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - Elektronika (z wyłączeniem podkategorii Elektronika ID 67194), Zasilanie

0,48% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - GPS i akcesoria - Urządzenia,  Kamery, Sprzęt audio dla domu

0,57% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - Słuchawki, Sprzęt audio przenośny, Sprzęt car audio, Sprzęt satelitarny,TV i Video

0,19% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - Telewizory

0,57% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD - TV i Video

0,33% wartości zakupów z kategorii RTV i AGD (dla niewymienionych powyżej)

W kategorii "Sport" naliczana jest dodatkowo darowizna 15 zł za każdy zakup:

0,86% wartości zakupów z kategorii Sport i turystyka - Bieganie, Kolekcje

0,86% wartości zakupów z kategorii  Sport i turystyka - Elektronika sportowa

0,86% wartości zakupów z kategorii Sport i turystyka - Rower i akcesoria - Rowery

0,86% wartości zakupów z kategorii Sport i turystyka - Rower i akcesoria (z wykluczeniem rowerów), Sporty drużynowe, Sporty ekstremalne, Sporty towarzyskie i rekreacja,  Sporty walki, Sporty wodne, Tenis i pokrewne, Wędkarstwo

0,76% wartości zakupów z kategorii Sport i turystyka - Siłownia i fitness, Skating, slack, Sporty zimowe, Militaria,

0,67% wartości zakupów z kategorii Sport i turystyka (dla niewymienionych)

0,76% wartości zakupów z kategorii Sprzęt estradowy, studyjny i DJ-ski

0,86% wartości zakupów z kategorii Telefony i Akcesoria - Akcesoria GSM i Abonamenty

0,29% wartości zakupów z kategorii Telefony i Akcesoria - Telefony komórkowe i akcesoria - Telefony

0.58% wartości zakupów z kategorii Telefony i Akcesoria - Telefony komórkowe i akcesoria (z wykluczeniem Telefonów)

0,29% wartości zakupów z kategorii Telefony i Akcesoria (dla niewymienionych powyżej)

1,92% wartości zakupów z kategorii Uroda - Makijaż, Manicure i pedicure

1,92% wartości zakupów z kategorii Uroda - Pielęgnacja

0,76% wartości zakupów z kategorii Uroda (dla niewymienionych powyżej)

0,57% wartości zakupów z kategorii Zdrowie - Higiena jamy ustnej

0,92% wartości zakupów z kategorii Zdrowie - Korekcja wzorku, Leki bez recepty i dermokosmetyki Pozostałe, Zdrowie, medycyna

0,57% wartości zakupów z kategorii Zdrowie (dla niewymienionych powyżej)

Darowizny nie są naliczane w kategoriach Allegro: Nieruchomości, Motoryzacja, Usługi,  Erotyka, Wakacje, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny, Motocykle i kłady, Przyczepy, Naczepy, Samochody, Antyki i Sztuka, Kolekcje, Rękodzieło, Militaria, Leki i dermokosmetyki, Suplementy diety i odżywki.

Allegro

Witamy w Allegro, największym serwisie w Polsce do szybkich i wygodnych zakupów przez Internet!

Najlepsze ceny – 100 tysięcy sklepów konkuruje o Twoją uwagę
Największy wybór – 60 milionów produktów w jednym miejscu
Zawsze bezpieczne – program ochrony kupujących dla każdego

Allegro istnieje od 1999 roku. Od tego czasu nasza platforma handlowa zdobyła rynek i zaufanie klientów. Dzisiaj to ponad 20 mln zarejestrowanych klientów. Chociaż zaczynaliśmy jako serwis aukcyjny, dziś blisko 90% kupowanych przedmiotów to rzeczy nowe i sprzedawana po stałej, ustalonej cenie. Każdego dnia na Allegro sprzedaje się blisko milion przedmiotów z wielu różnych kategorii.

Najczęstsze pytania

Najczęstsze pytania

Dzięki naszemu serwisowi możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z naszych Partnerów i wskazujesz organizację, którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.
Tak, ale nie martw się – całe zakupy nie zajmą przez to dużo więcej czasu. Gdy na www.FaniMani.pl wybierzesz sklep internetowy i klikniesz w jego logo, zostaniesz przekierowany na jego stronę internetową. W systemie zostanie zapisana informacja o tym, kogo chcesz wspierać. Dzięki temu będziemy wiedzieli, komu mamy przekazać część zysku naszego Partnera z Twojej transakcji.
Ponieważ tylko jeśli wejdziesz na stronę wybranego sklepu internetowego przez www.FaniMani.pl, system odpowiednio zarejestruje Twoją transakcję i zapisze informację o tym, że przy okazji tego zakupu chcesz wesprzeć wskazaną organizację. Na bazie tej informacji sklep przekaże część swojego zysku na ten cel. Pamiętaj – Ty zawsze płacisz tylko za swojej zakupy.
Nie, sklepy internetowe przekazują określoną część wartości Twoich zakupów na wskazaną organizacjęl za każdym razem, gdy kupujesz przez FaniMani.pl. Wartość pojedynczej transakcji nie ma znaczenia.
Nie. Darowizna naliczana jest jedynie za zamówienie złożone online.

 

Dowolnej organizacji niekomercyjnej. Może to być fundacja, stowarzyszenie czy szkoła, a nawet klasa, koło zainteresowań, czy klub sportowy, drużyna harcerska i wiele wiele innych. Jeśli nie możesz znaleźć profilu interesującej Cię organizacji, przekaż jej informacje o FaniMani.pl i zachęć do zarejestrowania się w naszym serwisie.
Przywiązujemy bardzo dużą wagę do tego, by środki pozyskiwane dzięki FaniMani.pl były wykorzystywane przez właściwe osoby i w odpowiedni sposób. Dlatego przed wypłatą środków, na podstawie przesłanych przez organizację dokumentów potwierdzamy autentyczność danego podmiotu oraz numer konta, na który mają zostać wpłacone pieniądze. Jeśli pojawią się uzasadnione obawy co do wiarygodności otrzymanych dokumentów, FaniMani.pl może wstrzymać wypłatę, a nawet usunąć konto użytkownika. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.
Wypłaty dla organizacji realizujemy wypłaty kwartalnie po przekroczeniu sumy zebranych przez organizację darowizn - 100zł. W ciągu paru dni po realizacji transakcji pojawia się ona w historii darowizn na Twoim koncie. Partnerzy ostatecznie potwierdzają darowizny w ciągu 30 do 90 dni od momentu transakcji.
Po zalogowaniu na swoje konto w FaniMani.pl masz wgląd do historii Twoich transakcji i wysokości naliczonych darowizn. Informacje o darowiznach pojawiają się na koncie użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od daty transakcji.
Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansujemy pobierając opłaty od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracujemy płaci za umieszczenie informacji o nim na naszej stronie internetowej. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

więcej pytań i odpowiedzi

Serwis prowadzony jest przez Fundację FaniMani, która pomaga organizacjom społecznym w zbieraniu funduszy na ważne cele.

Potrzebujesz pomocy? Wejdź na pomoc.fanimani.pl

×
Aplikacja Mobilna
FaniMani.pl
Zainstaluj