dla babci i dziadka / prezenty

Uważasz, że laurka to już przeżytek i chcesz sprawić swoim dziadkom wystrzałowy prezent? Postaw na naprawdę dobre pomysły, a Dzień Babci i Dziadka przejdzie do historii jako najbardziej szalony!

Każdy wnuczek i wnuczka co roku zadaje sobie pytanie: co kupić dziadkom? Jeśli masz dość upominków w tradycyjnym wydaniu, postaw na odważne inspiracje. Warto w tym celu skorzystać m.in. ze specjalnych serwisów prezentowych. Dostępne w nich bony upominkowe zazwyczaj są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu, więc dziadkowie sami mogą zdecydować, kiedy je zrealizować. Jakim pomysłem można zaskoczyć Babcię i Dziadka? Zobaczcie sami!

1. Skok ze spadochronem

Czyli upominek dla tych dziadków, którzy ciągle są żądni przygód i otwarci na nowe doświadczenia. Całość przedsięwzięcia obejmuje oczywiście specjalne szkolenia i odbywa się pod opieką instruktora. W serwisie Superprezenty.pl vouchery na skok ze spadochronem są dostępne od 599 zł. Jeśli zrobimy zakupy przez FaniMani.pl, zasilimy konto wybranej organizacji kwotą w wysokości aż 29,95 zł!

2. Masaż tajski

Przynosi głębokie odprężenie, łącząc akupresurę i techniki jogi. Poza błogą chwilą relaksu dziadkowie będą mogli liczyć na złagodzenie bólu mięśni i innych dolegliwości fizycznych. W ofercie online sklepu Wyjątkowyprezent.pl (darowizna 3,7%) godzina takiego leniuchowania kosztuje 129 zł. Dlaczego więc w ten sposób nie porozpieszczać dziadków? 🙂

3. Przejażdżka gokartem

Czy Twój Dziadek nigdy nie marzył, by usiąść za kierownicą małego bolidu? Teraz możesz bez trudu podarować mu tę niezwykłą przygodę za kółkiem! Na portalu Superprezenty.pl (darowizna 5%) wykupienie toru gokartowego dla dwojga wyniesie Cię ok. 112 zł. Taka wspólna wycieczka dla Babci i Dziadka dostarczy moc wrażeń!

4. Szalony gadżet – budzik

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć odjechanego i wesołego gadżetu. Tym razem wybraliśmy wystrzałowy budzik, który… ucieka. Oryginalny model budzika Tockey od 4gift.pl kosztuje 229 zł. Co zrobi, aby obudzić swojego właściciela? Poza wydawaniem sympatycznych dźwięków zeskoczy z nocnej szafki i poturla się po dywanie. Oto patent na wiecznego śpiocha.

5. Rewiowy wieczór dla dwojga

Nadszedł czas, aby zaprosić dziadków na małą podróż w czasie. Zamiast prowadzić bezskuteczne poszukiwania magicznego wehikułu, wystarczy tylko kupić atrakcyjny voucher. Rewiowy wieczór przeniesie Twoich najbliższych w przeszłość – rewia w stylu szalonych lat 30. z dancingiem kosztuje w serwisie Wyjątkowyprezent.pl ok. 239 zł. Piękne wspomnienia z rozrywkowego wieczoru są gwarantowane. 😉

6. Lot w aerotunelu

Każdy chciał kiedyś oderwać stopy od ziemi i swobodnie polatać w powietrzu. Teraz to marzenie jest w zasięgu ręki. Lot w aerotunelu zarezerwujemy na portalu Prezentokracja.pl (darowizna 3%) już za 189 zł. Takie przeżycie dostarczy mnóstwa emocji i na długo zapadnie dziadkom w pamięć.

7. Jak zostać rewolwerowcem?

Namiastkę klimatu Dzikiego Zachodu można teraz z łatwością poczuć na własnej skórze. Jeśli Twój Dziadek w młodości chciał być jak John Wayne, a Babcia ukradkiem wzdychała do Clinta Eastwooda, zaproś Ich na strzelnicę. W roli głównej wystąpi oczywiście kultowy rewolwer – Colt. 😉 Tego typu voucher zdobędziesz na Wyjątkowyprezent.pl za 159 zł.

Szukając atrakcyjnego upominku w Internecie, pamiętajmy o zakupach przez FaniMani.pl. To szybki sposób, by przy okazji wesprzeć wybraną organizację społeczną i sprawić DOBRY prezent nie tylko dziadkom. 😉