dla dzieci / Powrót do szkoły

Połowa wakacji to czas, kiedy zaczynamy myśleć o powrocie dzieci do szkoły. Pod koniec lata czekają nas niezbędne zakupy i przygotowania do nowego roku szkolnego.

Powrót do szkoły – jak się przygotować?

Lista zakupowa na powrót do szkoły jest zazwyczaj długa. Dzieci szybko rosną i potrzebują nowych ubrań na kolejny sezon. Oprócz tego musimy skompletować dla naszych pociech wyprawkę do szkoły. Kupujemy więc nie tylko nowe ubrania, ale też plecaki, piórniki, książki i zeszyty.

Aby uniknąć stresu i stania w długich kolejkach, możemy zrobić zakupy na powrót do szkoły online. Da nam to możliwość porównania ofert wielu sklepów internetowych i znalezienia najlepszych promocji na powrót do szkoły.

Ubrania

Początek nowego roku szkolnego to również nowy sezon w dziecięcej garderobie. Wraz z nadejściem jesieni dzieci potrzebują długich spodni, bluz, nowych butów i kurtek. Zapewne czeka nas też zakup stroju na WF. Ubrania do szkoły powinny być nie tylko praktyczne i wygodne, ale muszą też trafiać w gust naszej pociechy.

Modne ubrania dla dzieci znajdziesz w sklepie online Endo.pl (darowizna 4,5%)

Tornister

Dobry tornister stanowi podstawę szkolnego wyposażenia dziecka. Nasze pociechy muszą codziennie nosić szkolny ekwipunek w plecaku, dlatego powinien on być wygody i możliwie jak najmniej obciążać kręgosłup dziecka. Tornister to szkoły musi też oczywiście być odpowiednio pojemny, żeby pomieścić książki, zeszyty, drugie śniadanie i inne niezbędne rzeczy.

Szkolne plecaki i tornistry możesz kupić w sklepie online Smyk.com (darowizna 1,5%)

Zeszyty

Zeszyty to niezbędna część zakupów na nowy rok szkolny. Trudno wyobrazić sobie bez nich naukę. Zeszyty gładkie, w kratkę i w linie – zapewne nasza pociecha będzie ich potrzebowała na powrót do szkoły. Nie bez znaczenia są też atrakcyjne okładki zeszytów, z ulubionymi bohaterami bajek albo modnymi grafikami.

Zeszyty do szkoły możesz znaleźć w sklepie Ravelo.pl (darowizna 4%)

Piórnik

Piórnik to kolejny ważny element szkolnej wyprawki. Dzieci zazwyczaj lubią używać piórników i chwalić się nimi. Szkolny piórnik powinien jednak przede wszystkim być funkcjonalny i pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria takie jak długopisy, ołówki, flamastry i kredki.

Piórnik i jego wyposażenie możesz zamówić w sklepie Empik.com (darowizna 0,2-1,8%)

 

Przy okazji zakupów na powrót do szkoły możesz bezpłatnie pomagać wybranej przez siebie organizacji społecznej przez FaniMani.pl. Dzięki temu otrzyma ona część wartości Twoich zakupów a Ty zapłacisz za nie tyle, co zawsze.

Zobacz, jak to działa: fanimani.pl