Okazje tygodnia

Początek lata oznacza start letnich wyprzedaży w sklepach online. Dowiedz się, gdzie trwają już przeceny i z jakich rabatów możesz skorzystać jeszcze przed wakacjami.

Wakacyjne i letnie wyprzedaże to czas największych promocji w sklepach internetowych. Oferują one rabaty na odzież, obuwie, dodatki, akcesoria do domu i wiele innych rzeczy.

Gdzie trwają już letnie wyprzedaże online?

W sklepie eobuwie (darowizna 3%) przeceny sięgają już do -40%. Natomiast na Answear.com trwa promocja Summer Sale z rabatami do -50%. Z kolei w sklepie New Balance (darowizna 2,5%) możemy znaleźć przecenione modele butów z rabatami do -40%.

Letnie wyprzedaże to też dobra okazja do tego, żeby kupić akcesoria kuchenne i tekstylia w obniżonych cenach. Wyprzedaż na artykuły do domu trwa  już w sklepie online Duka (darowizna 3,5%).

Aktywne osoby na pewno zainteresuje wyprzedaż do -60% w Sklepie Biegacza (darowizna 3%).

Tymczasem sklep Zooplus.pl (darowizna 1.5-3,5%) cały czas świętuje swoje 20-te urodziny i w tym tygodniu przygotował promocje -20% na akcesoria dla zwierzaków.

Korzystając z letnich wyprzedaży możesz pomagać przy okazji i bezpłatnie przez FaniMani.pl. Dzięki temu wybrana przez Ciebie organizacja społeczna otrzyma % od wartości Twoich zakupów. Zobacz, jak to działa.