dla niego / prezenty / Zakupy przez internet

Dzień Mężczyzn to doskonała okazja, aby docenić wszystkich panów, którzy pozytywnie wpływają na nasze życie. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla swojego ojca, brata, najlepszego przyjaciela czy męża, warto wybrać coś, co odpowiada ich stylowi życia, upodobaniom i temperamentowi. Oto pięć najlepszych propozycji prezentów na Dzień Mężczyzn dla… różnych typów facetów!

Znacie nas i wiecie, że wszystkie polecane przez nas prezenty kupicie online, przekazując darowiznę na wybraną przez siebie dobroczynną organizację. Znajdziecie tutaj i bardzo budżetowe prezenty, i te wymagające sięgnięcia nieco głębiej do portfela. 😉

Dla miłośnika sportu: bilet na mecz… z niespodzianką!

Prezent dla mężczyzny, który kocha sport? Bilet na mecz ulubionej drużyny to strzał w dziesiątkę! Wybierz mecz w pobliżu, aby mógł tam łatwo dotrzeć i cieszyć się swoim ulubionym sportem w dobrej atmosferze. A po meczu: koniecznie pizza, sushi, kubełek kurczaka albo dowolna inna przekąska, przy której miło będzie spotkać się z kolegami! Wesprze Cię w tym serwis Pyszne.pl (darowizna 1,5%).

Dla fana technologii: inteligentny zegarek

Jeśli twój mężczyzna jest miłośnikiem technologii, to inteligentny zegarek może być idealnym prezentem. Oferują one wiele funkcji, takich jak krokomierz, monitorowanie snu czy powiadomienia o wiadomościach i rozmowach telefonicznych. Zajrzyj do RTV EURO AGD (darowizna 1%), by wybrać najlepszy model.

Dla miłośnika kawy: kubek termiczny

Najlepszy prezent dla zapalonego kawosza? Kubek termiczny przyda mu się na co dzień! Oferuje on możliwość utrzymania ciepłej kawy przez długi czas, nawet podczas dłuższej podróży albo przez cały dzień w pracy. Wybierz kubek, który będzie pasował do jego stylu i preferencji: na przykład w sklepie Kubek Contigo (darowizna 2,5%).

Dla mola książkowego: czytnik e-booków

Mężczyzna, którego chcesz obdarować, bardzo lubi czytać? Czytnik e-booków może być idealnym prezentem. Oferują one wiele funkcji, takich jak możliwość przechowywania setek książek w jednym urządzeniu, łatwe przeszukiwanie i zakładanie zakładek. W sklepie Media Expert (darowizna 1-1,25%) wybierzesz model, który odpowiada jego preferencjom i stylowi życia.

Dla zapalonego podróżnika: plecak turystyczny

Jeśli twój mężczyzna uwielbia podróżować, to plecak turystyczny będzie w sam raz. Oferuje on wygodny sposób przenoszenia wszystkich niezbędnych rzeczy, które są potrzebne podczas wycieczki, a przy tym może wyglądać bardzo stylowo. W Decathlonie (darowizna 2%) kupisz plecak, który będzie pasował do jego podróżniczych preferencji.

Wybierz odpowiedni dla swojego mężczyzny, aby pokazać mu, jak bardzo jest ważny dla Ciebie i jak bardzo doceniasz jego zainteresowania i upodobania.