Romantyczne i rozważne rezenty na walentynki
dla niego / dla niej / Walentynki

ALARM! Do Święta Zakochanych pozostał równo tydzień. Na tym etapie rezerwacja stolika w najbardziej obleganych klimatycznych miejscówkach miast graniczy z cudem, ale nadal możecie bez problemu zaopatrzyć się w walentynkowe prezenty z mocą zarówno miłości, jak i pomagania.

Zapomnijcie o pluszowych misiach i czerwonych różach! Prawdziwy romantyzm to nie czerwone koronki i sztampowe czekoladki, lecz pokazanie tej drugiej osobie, że zależy nam na tym, aby uprzyjemnić i ułatwić jej życie. Czasem będzie to drobiazg rozwiązujący drobny a irytujący problem, czasem – coś, co wniesie w codzienność nieco radości, a jeszcze kiedy indziej – okazja, by oderwać się od rutyny dnia codziennego i zrobić coś wyjątkowego. Sprawdź nasze pomysły na nietuzinkowe prezenty walentynkowe z darowizną: mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj jeśli nie coś specjalnego dla swojej drugiej połówki, to chociaż inspirację.

Dla drugiej połówki, która ma wiele planów i marzeń: stylowy notes

Jest kilka grup osób, które nigdy nie pogardzą pięknym notesem. Od tych, którym robienie precyzyjnych list wszystkiego, od zadań do wykonania i zakupów aż po ulubione filmy i książki, sprawia ogromną przyjemność, aż po te, które zapisują swoje ulotne myśli, by wykorzystać je jako pomysły na swoją pierwszą powieść. Są i ci, którzy prowadzą dzienniki! Bez względu na to, do której z tych kategorii zalicza się Twoja druga połówka, możesz mieć pewność, że śliczny notes w twardej oprawie sprawi jej wielką frajdę. Zajrzyj do sklepu Empik.com (darowizna 0,4-3,6%), by wybrać coś stylowego spośród setek dostępnych wzorów.

Dla drugiej połówki, która często podróżuje zawodowo: nadmuchiwana poduszka turystyczna

Byłoby wspaniale, gdyby podczas każdej podróży dało się podsunąć ukochanej osobie własne ramię, na którym złożyłaby głowę, by odbyć pokrzepiającą drzemkę. Wiadomo jednak, jak to jest z podróżami służbowymi: zwykle odbywa się je w pojedynkę! Otul zdrożony kark drugiej połówki ergonomiczną poduszką turystyczną, aby jej drzemki w pociągu, autobusie czy nawet samolocie wzniosły się na wyższy poziom. W sklepie Decathlon (darowizna 2%) znajdziesz i takie za 15 zł, i takie za 150 zł

Dla drugiej połówki, która uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami: szkło i porcelana vintage

Czy Twoja ukochana osoba prowadzi #aesthetic konto na Instagramie, czy jest fotografem-amatorem, czy spełnia się, miesiącami dopieszczając aranżację Waszego mieszkania – na pewno doceni prezent w postaci pięknego przedmiotu. A ze wszystkich pięknych przedmiotów zwłaszcza polecamy szklanki, talerzyki, wazony i wszelkie inne piękne naczynia z, jak to się mawia, duszą. Są bardziej funkcjonalne niż typowe bibeloty, a równie piękne! Będą cieszyć oko na żywo i na zdjęciu. Allegro (darowizna 0,15-0,96%) jest prawdziwą kopalnią kolekcjonerskich przedmiotów vintage: poświęć trochę czasu, a na pewno znajdziesz coś idealnego. Bonus? Stylowy wazon możesz od razu napełnić kwiatami, do szklanek dodać butelkę dobrego wina, porcelanowy spodeczek na biżuterię okrasić, no cóż, biżuterią…

Dla drugiej połówki, która wiecznie marznie: ogrzewana kamizelka

Praca na mroźnym powietrzu, sporty zimowe, upodobanie do długich spacerów bez względu na porę roku, wspinaczka górska, morsowanie… Jest wiele powodów, dla których Twoja ukochana osoba może potrzebować dodatkowej porcji ciepła. Ciepłe ubranie to podstawa – ale czy wiesz, że odzież może też aktywnie ogrzewać? Zasilana z powerbanku kamizelka lub kurtka to doskonałe rozwiązanie na zimowe miesiące – i wszystkie te sytuacje, w których gorące uczucie może nie wystarczyć. Przejrzyj ofertę sklepu Media Expert (darowizna 1-1,25%), a znajdziesz różne rozmiary i modele podgrzewanych ubrań.

Dla zestresowanej drugiej połówki: piękne puzzle   

Marzymy o tym, aby dało się tak po prostu sprezentować ukochanej osobie spokój ducha, skupienie i uczucie błogości. Ponieważ jednak nie dysponujemy jeszcze taką technologią, musimy trzymać się innych rozwiązań! Puzzle słyną z tego, że są doskonałym sposobem na mile łechcący mózg relaks, solo lub we dwoje. Wybierz piękny zestaw na Libristo (darowizna 3%) i podaruj jej lub jemu odstresowujące zajęcie na kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin. Zwłaszcza że wspólne układanie puzzli (zwłaszcza przy dobrej muzyce i lampce wina) to cudowny pomysł na niskobudżetową randkę bez wychodzenia z domu. Nie tylko w walentynki!