pomysły / promocje / Zakupy przez internet

Słupki rtęci śmigają w górę, ptaszki ćwierkają z ogromnym zapałem a bzy kwitną, jakby jutra miało nie być – co to oznacza? Pełnię wiosny i zbliżające się wielkimi krokami lato! A wraz z nimi urlopowe plany, marzenia i… pakowanie.


Podpowiadamy, co spakować do plażowej torby, aby spędzić czas przyjemnie, komfortowo i – znacie nas, więc wiecie, że to niezbędne! – ze świadomością, że urlopowe zakupy wspierają dobrą sprawę.

Krem z filtrem (a najlepiej dwa!)

„Ależ, a po co mi dwa filtry?”, zapytają może niektórzy z Was. To bardzo proste: jeden do twarzy, drugi zaś – do całej reszty ciała. Jeśli nie chcesz wyglądać jak bałwanek, który jakimś cudem przetrwał zimę, to zamiast bielącym i gęstym kremem (który idealnie nada się do posmarowania odsłoniętych części ciała) nie smaruj twarzy. Wybierz lżejszy, za to koniecznie z maksymalną ochroną: SPF 50 i filtry zarówno UVA, jak i UVB to absolutna podstawa. Szeroki ich wybór znajdziesz w internetowych drogeriach Kontigo (darowizna 3,5%).

Wciągająca książka, w formie dowolnej

Jesteś entuzjastą elektronicznych czytników? Czy raczej wolisz pochłaniać powieści w formie audiobooków? A może nie wyobrażasz sobie, książki innej niż papierowa? Bez względu na preferowaną formę, lektura na plażę to podstawa! Wybierz coś wciągającego, z dowolnego gatunku, a godziny na piasku będą pędzić jak szalone. Od Gildia.pl (darowizna 2,5%) aż po Legimi (darowizna 12,5%) możesz zdobyć pozycje na każdy temat i z całego świata.

Coś dla ochłody? Tak! Coś do chłodzenia? Jeszcze bardziej!

Przenośna chłodziarka albo torba termiczna to jedna z tych rzeczy, które tylko w najszerszym sensie można uznać za niezbędne, a które jednak wznoszą doświadczenie plaży na zupełnie nowy poziom. Czy jest coś wspanialszego niż łyk perfekcyjnie schłodzonego orzeźwiającego napoju wypity w upalny dzień na plaży? Pewnie tak, ale w tym kontekście to jest nasz faworyt. Wpadnij na Allegro (darowizna 0,15-0,96%) i wybierz chłodziarkę, która uratuje Twoje drinki przed zagotowaniem się.

Krzesło plażowe lub leżak

Plaża oznacza piasek. Piasek jest miękki cieplutki. Bywa też całkiem ładny. Niestety ma też jedną wadę: włazi wszędzie, co potrafi być niezwykle irytujące. Jeśli nie jesteś fanem uczucia piasku we włosach, zamiast wystawiać się na kontakt z piachem ledwie tylko zawoalowany przez koc lub ręcznik, zainwestuj w komfortowy leżak albo krzesło plażowe z funkcją leżenia. Może nie nosi się go tak łatwo jak kocyka, ale… warto! Przejrzyj ofertę sklepu Westwing (darowizna 0,5-6%), a z pewnością wyszukasz bardzo stylowe propozycje.

Szlafrok lub narzutka

Czy chodzi o osłonięcie spieczonego słońcem ciała, czy o ukrycie tego i owego, lekkie plażowe narzutki to coś, co skutecznie podniesie nie tylko komfort plażowania, lecz także kreatywność Twojej wakacyjnej stylizacji. W Answear (darowizna 2%) znajdziesz narzutki, kimona oraz inne elementy plażowej garderoby, i to do upolowania w atrakcyjnych promocjach.