odjechane prezenty walentynkowe
dla niego / dla niej / prezenty / Walentynki

Tradycyjne walentynkowe upominki nie przemawiają już do twojej wyobraźni? Jeśli masz ochotę naprawdę zaszaleć, postaw na ekstremalne podarunki! Przygotowaliśmy TOP5, dzięki któremu ten dzień dostarczy wam mnóstwa emocji.

Romantyczna kolacja przy świecach wydaje ci się mało atrakcyjna? Skorzystaj z podpowiedzi i odważ się na naprawdę szalony upominek. Może być to odjechany gadżet lub ekstremalna randka.

1. Tunel aerodynamiczny

O lotach w tunelu robi się coraz głośniej, a grono żądnych wrażeń “lotników” powiększa się. Jeśli ty lub twoja druga połowa macie niespełnione marzenie o lataniu, to kilka minut w powietrzu może odmienić wasze życie. Karnet na walentynkowy lot upolujecie w serwisie Prezent Marzeń (darowizna 3.5%) już za 160 zł. Kto by nie chciał polatać… 😉

2. Rajdowa randka

Obydwoje uwielbiacie być za kółkiem? Propozycja walentynkowego szaleństwa na torze rajdowym z pewnością was zachwyci. No i wreszcie się rozstrzygnie, kto jest lepszym kierowcą w waszym związku. Z portalem Super Prezenty (darowizna 5.5%) jest to możliwe za 299 zł. Jeśli wykupicie karnet za pośrednictwem FaniMani.pl, zasilicie konto wybranej organizacji kwotą w wysokości 14,95 zł!

3. Piloty do sterowania kobietą i mężczyzną

gadajacy-pilot-steruj-mezczyzna

Źródło: 4gift.pl

W tym sezonie królują wśród tych zakochanych, którzy mają spore poczucie humoru i dystans do siebie. Z pozoru niczym nie różnią się od dobrze znanego telewizyjnego pilota. Te zabawne gadżety wyposażono w zestaw formułek językowych na każdą okazję. Aby je uruchomić, wystarczy nacisnąć przycisk. W serwisie 4Gift.pl (darowizna 4%) kupisz takie modele za 39 zł. Takie żarty pewnie nie raz, nie dwa rozładują napiętą atmosferę.

4. Poduszka dla dwojga

Źródło: pl.dawanda.com

Źródło: pl.dawanda.com

Ciągłe kłótnie w sypialni o lepszą poduszkę? Teraz położysz kres wieczornym aferom. Z pomocą przyjdzie podwójna poduszka z zaznaczonym obszarem dla niej i dla niego. Wielka poducha jest dopasowana na całą szerokość łóżka, przez co jest wygodna. W Duka (darowizna 3.1%) możesz ją kupić za 239 zł, z czego aż 3% wartości tej kwoty może trafić do organizacji.

5. Wasza Gwiazda

Co powiesz na to, by nazwać jedną z gwiazd na niebie imieniem ukochanej osoby? Taką możliwość oferuje serwis MyGiftDna (darowizna 6.5%) za 159,99 zł. Sam podarek jest szalony i zarazem romantyczny. Można wybrać własną konstelację lub zarezerwować dwie gwiazdy, które zawsze krążą obok siebie. Gwiazda dostanie się do Sky Star Registry, a twoja Walentynka otrzyma certyfikat, astrozdjęcie oraz szczegółowe informacje o waszej konstelacji.

Przemierzając zasoby internetu w poszukiwaniu wymarzonego prezentu, warto zrobić zakupy online przez FaniMani.pl. Wtedy nie tylko obdarujesz ukochaną osobę, ale też wybraną organizację społeczną.