Okazje tygodnia

Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów i związanych z nimi zakupowych przygotowań. U partnerów FaniMani trwają wyprzedaże wielu znanych marek. A przy ich okazji można pomagać wybranej przez siebie organizacji społecznej.

Jeśli przygotowujesz się do wakacyjnego lub weekendowego wyjazdu zapewne planujesz też związane z nim zakupy. Korzystając z promocji np. na obuwie i ubrania sportowe możesz dodatkowo pomagać przez FaniMani.pl. Dzięki temu organizacja, którą wspierasz otrzyma darowiznę w bezpłatny dla Ciebie sposób.

W sklepie online Intersport (darowizna 2,3%) trwa wyprzedaż do -50%. Z kolei w Sklepie Biegacza  (darowizna 3%) rabaty sięgają aż do -60%. A korzystając w wyprzedaży obuwia sportowego w CCC (darowizna 2,5%) możemy zaoszczędzić do -50%.

Na wyprzedaż marki Nike możemy załapać się na stronie SportowySklep.pl (darowizna 3%) oraz ZalandoLounge (darowizna 3-6%).

Z kolei w sklepie Born2Be (darowizna 3%) trwa promocja Kup 4 w cenie 3.  A na Answear.com (darowizna 1,4%) mamy do wyboru przeceny do -50% i rabaty do -30% na nowości.

Możesz też oszczędzać i pomagać przy okazji rezerwacji noclegów online. Na Hotels.com (darowizna 2-3%) jest teraz wakacyjna wyprzedaż do -40%.

A jeśli przed wyjazdem planujesz zakup karmy dla swojego zwierzaka to w sklepie Zooplus (darowizna 1,5-3,5%) trwa akurat promocja z kodem rabatowym -20% na ulubione karmy.

Robiąc codzienne i wakacyjne zakupy online możesz bezpłatnie wspierać działania organizacji społecznej, która jest dla Ciebie ważna.

Zobacz, jak to działa