Okazje tygodnia

Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów i związanych z nimi zakupowych przygotowań. U partnerów FaniMani trwają wyprzedaże wielu znanych marek. A przy ich okazji można pomagać wybranej przez siebie organizacji społecznej.

Jeśli przygotowujesz się do wakacyjnego lub weekendowego wyjazdu zapewne planujesz też związane z nim zakupy. Korzystając z promocji np. na obuwie i ubrania sportowe możesz dodatkowo pomagać przez FaniMani.pl. Dzięki temu organizacja, którą wspierasz otrzyma darowiznę w bezpłatny dla Ciebie sposób.

W sklepie online Intersport (darowizna 2,3%) trwa wyprzedaż do -50%. Z kolei w Sklepie Biegacza  (darowizna 3%) rabaty sięgają aż do -60%. A korzystając w wyprzedaży obuwia sportowego w CCC (darowizna 2,5%) możemy zaoszczędzić do -50%.

Na wyprzedaż marki Nike możemy załapać się na stronie SportowySklep.pl (darowizna 3%) oraz ZalandoLounge (darowizna 3-6%).

Z kolei w sklepie Born2Be (darowizna 3%) trwa promocja Kup 4 w cenie 3.  A na Answear.com (darowizna 1,4%) mamy do wyboru przeceny do -50% i rabaty do -30% na nowości.

Możesz też oszczędzać i pomagać przy okazji rezerwacji noclegów online. Na Hotels.com (darowizna 2-3%) jest teraz wakacyjna wyprzedaż do -40%.

A jeśli przed wyjazdem planujesz zakup karmy dla swojego zwierzaka to w sklepie Zooplus (darowizna 1,5-3,5%) trwa akurat promocja z kodem rabatowym -20% na ulubione karmy.

Robiąc codzienne i wakacyjne zakupy online możesz bezpłatnie wspierać działania organizacji społecznej, która jest dla Ciebie ważna.

Zobacz, jak to działaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy