Okazje tygodnia

Podobno najlepszym sposobem na upał jest… przestać wciąż mówić o upale. Dlatego nie powiemy o nim ani słowa.  Powiemy tylko, że w tym tygodniu dzięki naszym rabatom kupisz okazyjnie m.in. wygodne sandały i klapki, twarzowy kostium kąpielowy i… krem z wysokim filtrem, absolutnie niezbędny o tej porze roku.

Letnie wyprzedaże nawet do -50% trwają już w sklepie Answear.com (darowizna 1,4%), eobuwie.pl (darowizna 3%) oraz Born2be.pl (darowizna 3%). Na Sephora.pl (darowizna 3,5%) możesz znaleźć kosmetyki z rabatami do -70%. Z kolei w sklepie online home&you (darowizna 2,25%) wakacyjna wyprzedaż sięga do -50%.

Wciąż zachęcamy też do skorzystania z promocji z okazji 20. urodzin sklepu ZooPlus: w tym tygodniu SuperBox z zestawem kilkunastu produktów dla psa lub kota zamówisz o prawie połowę taniej. I podarujesz przy tym nawet do 3,5% wydanej kwoty wybranej przez Ciebie organizacji.

Naszym sposobem na walkę z wakacyjnym roztrzepaniem jest Przypominajka: dzięki niej nigdy nie zapomnisz o pomaganiu podczas internetowych zakupów!

W ten sposób bezpłatnie podarujesz wybranej przez siebie organizacji społecznej nawet kilka procent swoich zakupów. Zobacz, jak to działa