prezenty

Nie masz jeszcze wszystkich prezentów świątecznych? Nie stresuj się. Możesz zamówić je wygodnie online, wydrukować siedząc na kanapie i podarować dodatkowy prezent – darowiznę bez ponoszenia kosztów.

Podpowiadamy, gdzie możesz kupić prezenty świąteczne last minute – są to prezenty, które możesz wydrukować lub wysłać mailem obdarowanej osobie.

Miłe chwile w prezencie

W prezencie świątecznym możesz podarować bliskiej osobie miłe chwile. Bez wychodzenia z domu, możesz zamówić online np. bilet na koncert lub do kina. Może to być też relaksujący masaż albo wizyta w SPA. Zobacz, co ma w swojej ofercie serwis Groupon (darowizna 1-4,5%), TicketMaster (darowizna 0,25%) albo Viagogo (darowizna 3,5%)

Podróże w wymarzone miejsca

 

Osoba, którą chcesz obdarować, uwielbia podróże i marzy jej się dłuższy lub krótszy wyjazd? Prezent w postaci podróży również możesz zamówić online z opcją darowizny dla wybranej organizacji społecznej. Mamy propozycje dla tych z Was, którzy nie rezygnują z podróży lub chcą je zrealizować w przyszłości. Aby zarezerwować nocleg online zajrzyj na Hotels.com (darowizna 1,5%), Wakacje.pl (darowizna 1,5%) albo do Sun & Snow (darowizna 2,25%). Dobrym pomysłem są też vouchery na bilety lotnicze.

Książka online

 

Książka to jeden z najlepszych pomysłów na prezent gwiazdkowy. Wiele osób lubi je w wydaniu cyfrowym. I w takiej wersji możesz podarować jąż, jeśli szukasz prezentu last minute. Wystarczy, że w księgarni internetowej odwiedzisz kategorię ebooki lub audiobooki. Aby je zamówić online, wejdź np. do sklepu Empik.com (darowizna 0,4-3,6%), TaniaKsiązka.pl (darowizna 3%) lub Ebookpoint (darowizna 3%). Audiobooki i ebooki znajdziesz również na Allegro.pl (darowizna do 0,96%).

 

Cyfrowe prezenty

 

Na Allegro.pl (darowizna do 0,96%) znajdziesz również wiele innych cyfrowych prezentów last minute. Mogą to być np. gry Xbox, Playstation lub cyfrowe kody dla graczy. Do wyboru masz również abonament Spotify lub Netflix. Jeśli nie masz pomysłu na cyfrowy prezent last minut, kup kartę podarunkową na zakupy na Allegro o dowolnej wartości – taki prezent z pewnością ucieszy każdą obdarowaną nim osobę. A dodatkowo przekażesz darowiznę – prezent dla wybranej organizacji.

Relaks w domowych zaciszu

 

Po przedświątecznych przygotowaniach wszyscy zasługujemy na chwilę odpoczynku i relaksu. Jeśli bliska Tobie osoba najbardziej lubi spędzać wolny czas w domowym zaciszu, możesz podarować jej abonament do jednego z serwisów oferujących filmy i seriale online. W tym celu zajrzyj na stronę Player (darowizna 0,5-6,5 zł) albo CANALPLUS.com (darowizna 70 zł).

 

To proste!

 

Serwis FaniMani.pl pozwala na pomaganie w prosty i bezpłatny sposób. Tak samo proste jest korzystanie z darowizn od zakupów zarówno dla wspierającego jak i dla organizacji. 

 

Wystarczy zarejestrować organizację i do razu można zbierać. Rejestracja to 5 minut i od razu otrzymuje się dostęp do instrukcji oraz spersonalizowanych materiałów, które pomagają promować tę nowoczesną formę pomagania. Przyjaciele organizacji dzięki rozszerzeniu do przeglądarki (Przypominajce FaniMani) i aplikacji mobilnej FaniMani mogą pomagać łatwo i bezpłatnie.

 

Rejestracja organizacji albo podopiecznego to 5 minut i od razu można korzystać z nowego źródło finansowania.