pomysły / prezenty / święta

Nie masz jeszcze prezentów świątecznych i nie wiesz co podarować swoim bliskim pod choinkę? Prezenty gwiazdkowe kupione w ostatniej chwili nie muszą być nieudane. Podpowiadamy, jak dobrze wybrać prezenty last minute.

Jeśli szukasz prezentu świątecznego na ostatnią chwilę, nie wpadaj w panikę. Prezent kupiony tuż przed samymi Świętami też może być udany. Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych pomysłów na gwiazdkowe prezenty last minute.

1. Bon podarunkowy

Dobrym pomysłem na prezent gwiazdkowy na ostatnią chwilę jest bon upominkowy do sklepu. Takie karty prezentowe o różnej wartości ma w swojej ofercie wiele sklepów internetowych np. empik.com (darowizna 0,2-2%) czy answear.com (darowizna 1,4%). Można je nawet samodzielnie wydrukować lub wysłać mailem na adres obdarowanej osoby. Kupując bon podarunkowy pamiętaj tylko, żeby wybrać sklep, w którym dana osoba lubi robić zakupy, wtedy na pewno będzie to udany prezent.

2. Dobre perfumy

Perfumy to jeden z najbardziej eleganckich i pożądanych prezentów świątecznych. Możesz zamówić je w sklepie internetowym płacąc za zakupy szybkim przelewem lub wybierając opcję płatności za pobraniem – wtedy sklep nie będzie czekał na wpłatę, żeby wysłać zamówienie. Jeśli obawiasz się, czy paczka dotrze do Ciebie przed świętami możesz wybrać opcję odbioru osobistego. Taką możliwość oferuje np. sklep Iperfumy (darowizna 0,5%) Chcesz uniknąć wpadki przy zakupie perfum dla bliskiej osoby? Dowiedz się, jaki zapach lubi i kup jej takie same lub podobne perfumy.

3. Miłe chwile

W prezencie świątecznym możesz też podarować bliskiej osobie miłe chwile. Może to być np. relaksujący masaż, wizyta w SPA, bilet do kina i wiele innych rzeczy. Wybierając taki prezent warto pomyśleć o tym, co sprawi przyjemność obdarowanej nim osobie a na co być może sama by sobie nie pozwoliła. Wtedy na pewno będzie to udany i zapamiętany na długo prezent. Prezenty last minute w formie przyjemnych przeżyć znajdziesz w sklepie Groupon (darowizna 3-6%)

4. Książka

Książka to sprawdzony pomysł na prezent gwiazdkowy. Możesz podarować ją również, jeśli szukasz prezentu pod choinkę na ostatnią chwilę. Jeśli nie masz pewności, jakie książki czytała już obdarowana osoba zdecyduj się na coś z nowości, których przed Świętami nie brakuje. Możesz wybrać książkę w sklepie empik.com (darowizna 0,2-2%) i zamówić ją z dostawą lub odebrać w księgarni osobiście.

5. Samodzielnie przygotowany prezent

Prezent na ostatnią chwilę możesz też przygotować samodzielnie. Taki podarunek będzie wyjątkowy dzięki temu, że włożysz w niego swoją pomysłowość, czas i chęci. Możesz zrobić np. ramkę na zdjęcia z tektury lub “kubraczek” na kubek za pomocą szydełka. Dobrym pomysłem na prezent własnej produkcji są też pierniczki lub domowe ciasto. Możesz je ładnie udekorować i przewiązać wstążką. Taki prezent na pewno będzie pyszny!

Czy wiesz, że kupując prezenty przez internet możesz bezpłatnie komuś pomóc? Dzięki temu część wartości Twojego zamówienia trafi do wybranej przez Ciebie organizacji społecznej! Zobacz, jak działa fanimani.pl