dla dzieci / prezenty

Jeśli zastanawiasz się nad tym, co kupić dziecku na I Komunię Świętą, mamy dla Ciebie kilka pomysłów na prezenty z tej okazji. Podpowiadamy, jakie prezenty komunijne są obecnie najbardziej popularne i ucieszą obdarowane nimi dziecko.

Biżuteria

Biżuteria, jako prezent na I Komunię cieszy się niesłabnąca popularnością. Możemy podarować dziecku łańcuszek z zawieszką, kolczyki, srebrny obrazek lub pudełko na różaniec. Biżuteria komunijna jest przeważnie wykonana ze złota, może również zawierać pamiątkowy grawer. Dzięki niemu dziecko będzie pamiętało, od kogo i z jakiej okazji dostało taki prezent. Biżuterie dla najmłodszych można znaleźć w sklepie W.KRUK (darowizna 1,5-4,6%)

Prezent elektroniczny

Sprzęt elektroniczny to równie często wybierany prezent komunijny. Na liście najbardziej upragnionych prezentów znajduje się nie tylko tablet, ale również iPad oraz laptop. Jeśli chcemy oderwać dziecko od ekranu komputera, możemy podarować mu aparat fotograficzny. Bardzo pożądanym przez dzieci prezentem jest również smartwatch, czyli inteligentny zegarek łączący w sobie funkcje aparatu fotograficznego i odtwarzacza muzyki. Chociaż takie prezenty nie należą do najtańszych, można się na nie złożyć wspólnie z dalszą rodziną. Pomysły na elektroniczne prezenty znajdziesz w sklepie RTV EURO AGD (darowizna 0,7%).

 

Sprzęt sportowy

Dzieci uwielbiają zabawę i ruch na świeżym powietrzu, dlatego ucieszy je sprzęt sportowy, taki jak rower, hulajnoga, deskorolka lub rolki. Dziecięcy sprzęt sportowy jest produkowany w wielu modelach i kolorach, spodoba się więc zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Dodatkowo możemy podarować dziecku akcesoria, które poprawią jego bezpieczeństwo np. kask czy ochraniacze na kolana i łokcie. Sprzęt i akcesoria sportowe ma w swojej ofercie sklep Mall.pl (darowizna 0,6-3,75%).

Zabawki edukacyjne

Jeśli dziecko interesuje się nauką, lubi oglądać gwiazdy lub fascynuje go architektura, idealnym prezentem będzie dla niego zabawka edukacyjna. Może to być np. mikroskop, teleskop lub model dinozaura. Taki prezent pomoże dziecku rozwinąć i poszerzyć jego zainteresowania, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Inspiracje znajdziesz na Empik.com (darowizna 0,2-2%).

Prezent niematerialny

Prezent, który podarujemy dziecku na I Komunię może być również niematerialny. Do tego rodzaju podarunków należą np. kursy języków obcych, gry na instrumentach, wspólna wycieczka lub rodzinna sesja fotograficzna. Taki prezent może mieć wymiar edukacyjny i pozostać na długo w pamięci dziecka jako wyjątkowe przeżycie. Niematerialne prezenty możemy kupić w sklepie Superprezenty (darowizna 5%).

Więcej inspiracji znajdziesz na FaniMani.pl