dla dzieci / prezenty

Co najlepiej podarować dziecku na Dzień Dziecka? Z okazji zbliżającego się święta wszystkich dzieci przygotowaliśmy ciekawe pomysły na prezenty dla niemowlaka, małego dziecka i przedszkolaka.

Prezenty dla niemowlaka

W przypadku niemowlaka najlepiej sprawdzą się zabawki, które będą stymulować jego rozwój i pobudzać do pracy zmysły. Takie funkcje spełniają zabawki w żywych, kontrastowych kolorach, wykonane z szeleszczących materiałów i zawierające wiele różnych elementów. Szumiące przytulanki mogą generować jeden lub kilka dźwięków, które pomogą dziecku wyciszyć się i uspokoić. Znajdziecie je w sklepie Bebeli.pl (darowizna 3,75%)Dla niemowlaka możemy podarować również przydatne i ładne akcesoria, które ułatwią jego rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Do takich prezentów należy elektroniczna niania, pozwalająca obserwować, co dzieje się z dzieckiem, które zostało w innym pomieszczeniu lub nocna lampka, którą można zostawić włączoną na całą noc. Wszystkie te gadżety znajdziecie w sklepie Smyk.com (darowizna 1-2%).

Prezenty dla małego dziecka

Prezent dla małego dziecka powinien wspierać poprzez zabawę jego wszechstronny rozwój. Odpowiednie zabawki edukacyjne mogą pomóc dziecku w nauce liczenia, czytania czy poznawania świata. Będą one również rozwijać wyobraźnie i kreatywność dziecka. Przykładem takich zabawek są drewniane owoce i warzywa, połączone ze sobą za pomocą magnesów. Można je kupić w sklepie MamaGama (darowizna 3,5%). Pojazdy oraz zabawki outdoorowe zachęcą dziecko do aktywności fizycznej. Jeździk i hulajnoga dla dzieci to prezenty, które znajdziecie w sklepie Pinkorblue (darowizna 2%).

Prezenty dla przedszkolaka

Przedszkolaki są aktywne, ciekawe świata i łatwo się uczą, dlatego dobrym pomysłem na prezenty dla nich ą zabawki edukacyjne. Dzięki nim będą mogły poznać np. fascynujący świat przyrody lub fizyki. Zabawki takie jak Karty Małego Odkrywcy dostępne są w sklepie MamaGama (darowizna 3,5%). Dziecku w wieku przedszkolnym możemy podarować też zabawki przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu. Wpłyną one pozytywnie na zdrowie i kondycję fizyczną dziecka. Zabawki przeznaczone do zabawy razem z innymi dziećmi pomogą z kolei rozwinąć umiejętności funkcjonowania w grupie i radzenia sobie z emocjami. Zabawki takie można znaleźć w sklepie Smyk.com (darowizna 1-2%)

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz na Dzień Dziecka, możesz wspierać wybraną przez siebie organizację kupując go na FaniMani.plComments

  1. Często zamawiam jedzenie przez internet, jest to dla mnie duża wygoda, mogę w domowym zaciszu zjeść potrawy z różnych zakątków świata 🙂 Najbardziej lubię kuchnie chińska i zamawiam ja z restauracji Pańska 85 w Warszawie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy