dla dzieci / prezenty

Co najlepiej podarować dziecku na Dzień Dziecka? Z okazji zbliżającego się święta wszystkich dzieci przygotowaliśmy ciekawe pomysły na prezenty dla niemowlaka, małego dziecka i przedszkolaka.

Prezenty dla niemowlaka

W przypadku niemowlaka najlepiej sprawdzą się zabawki, które będą stymulować jego rozwój i pobudzać do pracy zmysły. Takie funkcje spełniają zabawki w żywych, kontrastowych kolorach, wykonane z szeleszczących materiałów i zawierające wiele różnych elementów. Szumiące przytulanki mogą generować jeden lub kilka dźwięków, które pomogą dziecku wyciszyć się i uspokoić. Znajdziecie je w sklepie Bebeli.pl (darowizna 3,75%)Dla niemowlaka możemy podarować również przydatne i ładne akcesoria, które ułatwią jego rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Do takich prezentów należy elektroniczna niania, pozwalająca obserwować, co dzieje się z dzieckiem, które zostało w innym pomieszczeniu lub nocna lampka, którą można zostawić włączoną na całą noc. Wszystkie te gadżety znajdziecie w sklepie Smyk.com (darowizna 1-2%).

Prezenty dla małego dziecka

Prezent dla małego dziecka powinien wspierać poprzez zabawę jego wszechstronny rozwój. Odpowiednie zabawki edukacyjne mogą pomóc dziecku w nauce liczenia, czytania czy poznawania świata. Będą one również rozwijać wyobraźnie i kreatywność dziecka. Przykładem takich zabawek są drewniane owoce i warzywa, połączone ze sobą za pomocą magnesów. Można je kupić w sklepie MamaGama (darowizna 3,5%). Pojazdy oraz zabawki outdoorowe zachęcą dziecko do aktywności fizycznej. Jeździk i hulajnoga dla dzieci to prezenty, które znajdziecie w sklepie Pinkorblue (darowizna 2%).

Prezenty dla przedszkolaka

Przedszkolaki są aktywne, ciekawe świata i łatwo się uczą, dlatego dobrym pomysłem na prezenty dla nich ą zabawki edukacyjne. Dzięki nim będą mogły poznać np. fascynujący świat przyrody lub fizyki. Zabawki takie jak Karty Małego Odkrywcy dostępne są w sklepie MamaGama (darowizna 3,5%). Dziecku w wieku przedszkolnym możemy podarować też zabawki przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu. Wpłyną one pozytywnie na zdrowie i kondycję fizyczną dziecka. Zabawki przeznaczone do zabawy razem z innymi dziećmi pomogą z kolei rozwinąć umiejętności funkcjonowania w grupie i radzenia sobie z emocjami. Zabawki takie można znaleźć w sklepie Smyk.com (darowizna 1-2%)

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz na Dzień Dziecka, możesz wspierać wybraną przez siebie organizację kupując go na FaniMani.pl