dla niego / prezenty / święta

Prezent gwiazdkowy dla chłopaka to często spory dylemat. Zastanawiasz się, co podarować chłopakowi na gwiazdkę? Poznaj nasze propozycje!

Prezent świąteczny dla chłopaka powinien być przede wszystkim praktyczny i oczywiście dobrze trafiać w jego gust. Przedstawiamy top 5 pomysłów na udany prezent dla chłopaka.

1. Outdoorowe gadżety

W każdym mężczyźnie drzemie duch odkrywcy, dlatego gadżety związane z survivalem i outdoorem to świetny pomysł na prezent dla chłopaka. Możesz wybrać np. krzesiwo do rozpalania ognia w trudnych warunkach albo latarkę przeznaczoną na męskie wyprawy. Outdoorowe prezenty znajdziesz w sklepie Ministerstwo Gadżetów (darowizna 4,5%).

2. Kubek termiczny

Kubek termiczny to również dobry pomysł na prezent gwiazdkowy dla chłopaka. Taki kubek sprawdzi się na spacerach, wycieczkach albo po prostu w drodze do pracy. Możesz wybrać kubek z zabawnym napisem albo kubek dostosowany do przewożenia go w samochodzie. Termokubki idealne dla mężczyzny są dostępne w sklepie Garneczki (darowizna 3%)

3. Ciepły szalik i czapka

Mężczyźni często zapominają o takich dodatkach odzieżowych, jak ciepły szalik i czapka. Możesz podarować chłopakowi ciepły szal lub komin wykonany z dobrej jakości materiału. Wełniana czapka i rękawiczki również są dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka. Modne i stylowe dodatki znajdziesz w sklepie Answear.com (darowizna 1,5%)

4. Kosmetyki i perfumy

Nie daj się zwieść przekonaniu, że kosmetyki są prezentem zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni zazwyczaj nie lubią sami kupować sobie kosmetyków, więc taki prezent znacznie ułatwia im życie. Możesz wybrać np. szampon i żel do mycia dla mężczyzn albo perfumy, które lubi Twój chłopak. Znajdziesz je w sklepie Douglas (darowizna 5,75%)

5. Akcesoria do smartfona

Twój chłopak doceni praktyczny prezent w postaci akcesoriów do smartfona. Możesz wybrać np. wodoodporny głośnik bluetooth pozwalający na słuchanie muzyki nawet pod prysznicem. A może mikroskop do smartfona albo długopis z powerbankiem? Akcesoria do smartfona dla chłopaka możesz kupić w sklepie Ministerstwo Gadżetów (darowizna 4%)

Kupując prezent dla chłopaka, możesz przy okazji bezpłatnie komuś pomóc robiąc zakupy przez FaniMani.pl. Dzięki temu część wartości Twoich zakupów trafi do wybranej przez Ciebie organizacji społecznej. Zobacz, jak to działa na fanimani.pl