homepage

Właśnie Ci się przypomniało, że brakuje Tobie prezentów? Nie masz czasu jechać do sklepu, obawiasz się korków, kolejek… a tak w ogóle to nie wiesz co kupić? 

Podpowiadamy prezenty, które możesz zamówić w internecie i np. wydrukować na swojej drukarce, albo co lepsze – zrobić własnoręcznie kartkę z informacją o prezencie.

Kupon podarunkowy – stop nietrafionym prezentom.

Wyjątkową zaletą kuponów podarunkowych (kart podarunkowych czy voucherów prezentowych) jest… brak nietrafionych prezentów. Obdarowana czy obdarowany sam wybierze to co najbardziej mu się podoba i zapłaci kuponem podarunkowym od Ciebie. W wielu sklepach możesz zamówić e-kupony o różnych wartościach. Emailem otrzymasz kupon – kod rabatowy, który przy finalizacji zakupów obniży wartość koszyka.

Nawet jeśli nie trafisz ze sklepem – taki prezent łatwiej przekazać dalej niż np. za małe świąteczne skarpetki 😉

Przykładowe sklepy, w których możesz zamówić taki kupon:

Wyjątkowe przeżycia – dla niej, dla niego, dla Was

Gadżety, elektronika, gry i inne prezenty są fajne, ale może warto pomyśleć o podarowaniu niezapomnianego przeżycia? Skok na bungee albo ze spadochronem, przejażdżka samochodem rajdowym, lot w tunelu aerodynamicznym czy dzień w SPA pełen masaży i relaksu to chwile, które na długo zapadają w pamięci. 

Wyjątkową zaletą tego rodzaju prezentów jest możliwość wydrukowania na drukarce w domu. Możesz wydrukować to co otrzymasz emailem, albo też znaleźć zdjęcia w internecie i zrobić własną kartkę, którą położysz pod choinką.

A może potrzebujesz czegoś dla dwojga, aby wspólnie spędzić czas?

Jeśli tak to ciekawym pomysłem jest wspólne przeżycie – lot szybowcem, masaż dla dwojga, kurs tańca czy wyjście do parku trampolin. Takie atrakcje oraz wiele innych znajdziesz między innymi w Super Prezenty oraz na Groupon.pl

Kochacie muzykę? Poszukaj biletów na koncerty na Merlin.pl

W prezencie – odpoczynek od codzienności 

A może by tak podarować weekendowy wyjazd w góry albo złapać tani lot do ciepłych krajów? Zanim zaczniesz planować taki prezent warto zrobić wywiad czy przypadkiem obdarowana / obdarowany nie ma planów na określony termin. A później nic prostszego jak poszukać na Booking.com fajnego hotelu w górach, na TripAdvisor sprawdzić okoliczne dobre restauracje czy też poszukać lotu na esky.pl.

Potrzebujesz czegoś większego? Możesz zamówić urlopowy wyjazd przez wakacje.pl.

Czy wiesz, że robiąc zakupy przez internet możesz bezpłatnie pomagać?

Płacisz tyle, co zawsze, a część wartości Twojego zamówienia trafi do wybranej przez Ciebie organizacji społecznej! Zainstaluj dodatek do przeglądarki internetowej albo znajdź aplikację mobilną FaniMani w Google Play albo AppStore i zacznij pomagać za free! Więcej dowiesz się na fanimani.pl