dla niego / prezenty

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla Taty z okazji Dnia Ojca to niełatwe zadanie. Przychodzimy Wam więc z pomocą i prezentujemy nasze propozycje prezentów na Dzień Taty.

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca to praktyczne i przydatne gadżety, dobrym pomysłem będzie coś, co sprawi Tacie radość, ale sam tego nie kupuje. Istnieje wiele ponadczasowych gadżetów, które idealnie nadają się na upominek z tej okazji.

Eleganckie perfumy

Nie dajmy się zwieść stereotypowi, że perfumy to prezent dobry wyłącznie dla kobiet. Perfumy mogą być również idealnym prezentem dla mężczyzny. Jeśli wiemy, jakich perfum najchętniej używa nasz Tata, możemy kupić mu ten sam zapach lub jego inną wersję – wiele perfum posiada różne wersje nieco różniące się między sobą nutami zapachowymi np. w letniej lub specjalnej edycji. Jeśli natomiast nie mamy pewności, jakie perfumy Tata lubi najbardziej, sięgnijmy po klasyczne i ponadczasowe zapachy. Perfumy dla Taty znajdziemy w sklepie iPerfumy.pl (darowizna 1-3%)

Aromatyczna kawa

Jeśli Twój Tata nie wyobraża sobie dnia bez kawy, dobra kawa i związane z nią gadżety będą dla niego idealnym prezentem. Możesz podarować Tacie zestaw kaw ziarnistych i kawiarkę albo specjalny zaparzacz. Takie gadżety pozwolą na przygotowanie aromatycznej kawy i będą cieszyć oko samym swoim wyglądem. Kawę i akcesoria znajdziesz w sklepie MK Cafe Fresh (darowizna 6 zł)

Dobra książka

Książka to sprawdzony prezent na wiele okazji, w tym również na Dzień Ojca. Tutaj wybór jest bardzo duży a wiele księgarni oferuje specjalne rabaty i podsuwa nam inspiracje z okazji Dnia Taty jak np. Tania Książka (darowizna 3%), w której możemy skorzystać ze specjalnej promocji na Dzień Ojca. Jeśli nie masz pewności, co twój tata ma już w swojej biblioteczce, możesz sięgnąć po nowości wydawnicze, np. po trzymający w napięciu kryminał lub powieść.

Stylowy portfel

Skórzany portfel to praktyczny i elegancki prezent na Dzień Ojca. Taki upominek na pewno okaże się przydatny i ucieszy obdarowanego nim Tatę. Decydując się na tego typu prezent możemy wybrać ponadczasowe, klasyczne modele lub modne wzory.  Inspiracji możesz poszukać w sklepie Wittchen (darowizna 3,5%)

Eleganckie pióro lub długopis

Wprawdzie obecnie coraz częściej piszemy na klawiaturze, niż na kartce papieru, jednak eleganckie pióro to nadal idealny pomysł na prezent dla Taty. Taki upominek będzie stylowym ale też praktycznym gadżetem. Eleganckie pióro lub długopis kupisz w sklepie Salonparker.pl (darowizna 2,5%)

Więcej inspiracji znajdziesz na FaniMani.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy