dla niego / Dzień Ojca / pomysły / prezenty / Zakupy przez internet

Twój tata to jeden z tych tatów, którzy na pytanie o to, jaki prezent chcieliby dostać, odpowiadają zawsze, że wszystko już mają? Znamy ten ból! Ruszamy na ratunek (tatunek?) i prezentujemy nasze propozycje trafionych prezentów na Dzień Ojca.

Jesteśmy zdania, że najlepsze prezenty na Dzień Ojca to praktyczne gadżety. Który tata im się oprze? Dobrym pomysłem będzie również coś, co na pewno sprawi tacie radość, ale sam sobie tego nie kupi. Poniżej prezentujemy Wam listę inspiracji, spośród których wybierzecie coś, co przywoła uśmiech na twarz większości tatów. Przekonajcie się sami!

Eleganckie perfumy

Nie dajmy się zwieść stereotypowi, że perfumy to prezent dobry wyłącznie dla kobiet. Perfumy mogą być również idealnym prezentem dla mężczyzny. Jeśli wiemy, jakich perfum najchętniej używa tata, możemy kupić mu ten sam zapach lub jego inną wersję: wiele perfum posiada różne wersje nieco różniące się między sobą nutami zapachowymi np. w letniej lub specjalnej edycji. Jeśli natomiast nie mamy pewności, jakie perfumy mogłyby spodobać się tacie najbardziej, sięgnijmy po klasyczne i ponadczasowe zapachy. Perfumy dla taty znajdziesz w sklepie iPerfumy.pl (darowizna 0,5%).

Aromatyczna kawa

Jeśli Twój Tata nie wyobraża sobie dnia bez kawy, dobra ziarna lub gadżety dla kawiarzy będą dla niego idealnym prezentem. Możesz podarować mu zestaw kaw ziarnistych i kawiarkę, urządzenie stanowiące alternatywę dla typowego ekspresu (np. chemex, aeropress lub drip), termometr do wody i wagę do ziaren… lub któryś z mnóstwa innych kawowych gadżetów, które w ostatnich latach ze specjalistycznych kawiarni zawędrowały pod strzechy. Zarówno kawę, jak i akcesoria do jej zaparzania znajdziesz w sklepie Świeżo Palona (darowizna 1-2,5 %)

Dobra książka

Książka to sprawdzony prezent na wiele okazji, w tym również na Dzień Ojca. Wiele księgarni oferuje specjalne rabaty, a nawet podsuwa nam listy inspiracji z okazji Dnia Taty: robi to np. Tania Książka (darowizna 2,3%), w której możemy skorzystać ze specjalnej promocji na Dzień Ojca. Jeśli nie masz pewności, co twój tata ma już w swojej biblioteczce, możesz sięgnąć po nowości wydawnicze, np. po trzymający w napięciu kryminał, albo po coś wartościowego na temat, który lubi większość ojców, taki jak np. II wojna światowa.

Stylowy portfel

Skórzany portfel to praktyczny i elegancki prezent na Dzień Ojca. Taki upominek na pewno okaże się przydatny i ucieszy obdarowanego nim tatę. Jeśli zdecydujemy się na tego typu prezent, możemy wybrać ponadczasowe, klasyczne modele lub modne wzory. Inspiracji możesz poszukać w sklepie Wittchen (darowizna 5%).

Eleganckie pióro lub długopis

Może i obecnie częściej piszemy na klawiaturze niż na kartce papieru, ale eleganckie pióro to nadal idealny pomysł na prezent dla taty. Taki upominek będzie stylowym i praktycznym gadżetem i świetnie nada się zwłaszcza dla tych z ojców, którzy kontynuują swoją zawodową karierę. Eleganckie pióro lub długopis kupisz w sklepie aleupominek.pl (darowizna 2,5%).

Czujesz niedosyt? Więcej inspiracji znajdziesz na FaniMani.pl