dla dzieci / Powrót do szkoły / promocje

Powrót dzieci do szkoły to czas pełen nowych wyzwań i obowiązków. Przygotowania do nowego roku szkolnego, planowanie, powakacyjne porządki, zakupy…Jeśli myślisz o zakupach online na powrót do szkoły to koniecznie przeczytaj nasz wpis!

Zakupy online na powrót do szkoły

Zakupy przez internet na powrót do szkoły to dobry sposób na to, żeby zaoszczędzić czas i…pieniądze. Jeśli zdecydujesz się na taką opcję, dodatkowo unikniesz też stania w kolejkach i tłumu innych kupujących w tradycyjnych sklepach.

Co możesz kupić online na powrót do szkoły? W zasadzie…wszystko! Przez internet możesz zamówić książki, zeszyty, ubrania, buty, strój sportowy a nawet meble do pokoju dziecka. Jeśli martwisz się tym, że kupione rzeczy mogą nie spełnić Twoich oczekiwań np. w kwestii rozmiaru czy dopasowania ubrań, pamiętaj, że zakupy online zawsze możesz wymienić lub zwrócić. Biorąc pod uwagę taką ewentualność, warto jednak zaplanować zakupy przez internet z wyprzedzeniem właśnie po to, żeby dać sobie (i sklepowi) czas na ich ewentualną wymianę.

Zakupy spożywcze przez internet? Dlaczego nie! W okresie, kiedy masz dużo innych obowiązków warto wypróbować opcję, w  której sklep internetowy wyręczy Cię w zakupach. Jedzenie, chemię domową i kosmetyki możesz zamówić online w sklepach takich jak Frisco (darowizna 1,5-2,5%), Auchan Direct (darowizna 1,65 do 6,25 zł) czy Carrefour (darowizna 1,5%).

Jeśli natomiast obowiązki związane z powrotem do pracy i szkoły przytłoczą Cię na tyle, że zabraknie Ci czasu na gotowanie, możesz skorzystać z oferty Pyszne.pl (darowizna 2%).

Jak zaoszczędzić na zakupach do szkoły

Zastanawiasz się, jak zmniejszyć swoje wydatki na zakupy związane z powrotem dzieci do szkoły? Istnieje kilka sposobów dzięki którym sprawisz, że będą one bardziej oszczędne.

Przede wszystkim warto przed wybraniem się na zakupy przygotować ich listę i zastanowić się, czy wszystko, co się na niej znajdzie jest niezbędnym wydatkiem. Warto również porównać ceny przed zakupami, ponieważ często ta sama (lub podobna) rzecz może znacznie różnić się ceną w poszczególnych sklepach. Zakupy przez internet dają tą możliwość, że możesz na spokojnie przejrzeć oferty kilku (lub więcej) różnych sklepów i wybrać tą, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Dodatkowo unikniesz w ten sposób nie do końca przemyślanych zakupów lub podejmowania decyzji np. pod presją czasu, zmęczenia czy stresu.

Powrót do szkoły – promocje w sklepach internetowych

Niewątpliwym plusem zakupów online na powrót do szkoły jest możliwość skorzystania z promocji w sklepach internetowych. Przygotowały one specjalne oferty Back to school, czyli zakupów na powrót do szkoły.

Wszystkie największe sklepy internetowe oferują w tym czasie promocje i rabaty na zakupy.

Okazje zakupowe na powrót do szkoły znajdziesz np. w sklepie Empik.com (darowizna 0,2-1,8%), Smyk.com (darowizna 1,5%), Endo (darowizna 4%), Księgarnia Edukacyjna (darowizna 3,5%) czy Ravelo (darowizna 4%).

Aktualną listę promocji w sklepach online znajdziesz tutaj: fanimani.pl/okazje

Robiąc zakupy online możesz bezpłatnie pomagać wybranej przez siebie organizacji społecznej. Jeśli przed zakupami wejdziesz na stronę FaniMani.pl lub zainstalujesz sprytną Przypominajkę FaniMani, podarujesz komuś nawet kilka procent wartości swoich zakupów. Dla Ciebie będzie to bezpłatna forma pomagania a dla wybranej przez Ciebie organizacji wsparcie dla jej celów i działań.

Zobacz, jak to działa: fanimani.pl