dla niego / dla niej / pomysły / prezenty / Walentynki

Ile par, tyle pomysłów na walentynki. Niektóre są bardzo nietypowe, inne czerpią z walentynkowej tradycji, ale najważniejsze jest jedno: żeby było miło i we dwoje. Dlatego najlepiej nie tylko zawczasu zaplanować ten dzień, ale też podarować ukochanej osobie wyjątkowy drobiazg. I niech wisienką na tym romantycznym torcie będzie to, że podczas zakupów można wesprzeć wybraną organizację darowizną.
Przygotowałyśmy dla Was 4 nietypowe pomysły na walentynkowe randki. Na każdą kieszeń, odpowiednie dla niej lub dla niego. Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć tu inspirację, by w tym roku przygotować na dzień zakochanych coś naprawdę wyjątkowego!

Kreatywne robótki ręczne

Jak najłatwiej uwolnić swojego wewnętrznego artystę lub artystkę? Tworząc coś wspólnie, oczywiście! Jest wiele możliwości: od lepienia naczyń z gliny, rozsławionego przez film z Demi Moore i Patrickiem Swayzem Uwierz w ducha, poprzez malowanie farbami olejnymi aż po wspólną naukę nowego rękodzieła, np. haftu artystycznego. W zależności od tego, na jaki rodzaj twórczej aktywności się zdecydujecie, możecie kontrolować koszt takiej zabawy: niektóre akcesoria rękodzielnicze są bardzo tanie, inne wymagają nieco większych nakładów. W sklepie WarsztatArtysty.pl (darowizna 0,5-6%) znajdziecie szeroki wybór różnorodnych materiałów i narzędzi, które pomogą Wam w przygotowaniu takiej randki.

Weekend w tym innym mieście zakochanych

Paryż jest passé! Naprawdę chcecie być kolejną parą, która robi sobie słit focię na tle wieży Eiffla? Jeśli na walentynki jesteście gotowi przeznaczyć większe środki i celujecie w coś, w czym nie ma ani odrobiny sztampy, zamiast weekendu w Paryżu zdecydowanie polecamy Wam weekend w Berlinie. To miasto znane jako światowa stolica kulturalnej bohemy, jedno z najbardziej różnorodnych miejsc w Europie, mogące pochwalić się bogatą sceną kulinarną. A do tego z wielu miast w Polsce można tam dojechać pociągiem, co doceni każda walentynka, której na sercu leżą zagadnienia związane z ochroną środowiska. Rezerwacji noclegu na weekend możesz dokonać przez serwis Booking.com.

Wyjście do planetarium lub obserwatorium

Czy w Waszym mieście jest planetarium albo obserwatorium astronomiczne? Pokaż swojej walentynce swoją gotowość, by przychylić jej nieba, organizując dla niej wspólne oglądanie gwiazd! „Kino i kolacja” to sprawdzony randkowy duet – pomyśl tylko, o ile ciekawszy może być zestaw „kosmos i kolacja”!

Wizyta w mini zoo

Jeśli jest coś, co lubi absolutnie każdy, to zdecydowanie są to małe urocze zwierzątka! Wizyta w mini zoo zachwyci każdego, kto ma w sobie wiele entuzjazmu dla naszych braci mniejszych. Jeśli więc Twoja walentynka jest jedną z tych osób, które potrafią spędzać całe godziny na oglądaniu w internecie filmików z kotami robiącymi różne rzeczy albo list TOP 10 najbardziej puszystych krówek, to wizyta w miejscu, w którym można do woli głaskać i przytulać prawdziwe, żywe zwierzaki, po prostu ją zachwyci.