Okazje tygodnia

Deszczowy lipiec i sezon urlopowy w pełni to doskonała okazja do tego, żeby sprawdzić najnowsze promocje w sklepach online. A jest na co polować, bo cały czas trwają (coraz większe!) letnie wyprzedaże.

Wiesz, że uwielbiamy zwierzaki i moglibyśmy zrobić dla nich wszystko – i jeszcze więcej.  Dlatego w tym tygodniu znów mamy dla Ciebie specjalną ofertę na 20-lecie sklepu ZooPlus (darowizna do 3,5%) – z naszym kodem porcję przysmaków dla psa lub kota marki Purizon dostaniesz gratis!

Co jeszcze mamy dla Ciebie w tym tygodniu? Wyprzedaże w sklepach Komputronik (darowizna do 2,5%), Redcoon (darowizna 1%) i Home&You (darowizna 2,25%) – w sam raz, by odświeżyć mieszkanie na lato. Zniżki na stronach eobuwie.pl (darowizna 3%), Orsay (darowizna 3,5%) i SchaffaShoes (darowizna 2,8%) – dla tych, którzy wciąż jeszcze szukają idealnych sandałów.

Oprócz cotygodniowych okazji, FaniMani daje możliwość wspierania wybranej przez siebie organizacji społecznej przy okazji zakupów online. Zobacz, jak to działaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy