dla niej / pomysły / prezenty

Święto wszystkich pań już za dwa tygodnie! Może się wydawać, że to dużo czasu, ale wszyscy wiemy, jak to jest: odkładanie prezentowych zakupów na ostatnią chwilę zwykle kończy się nerwami, stresem i… wyrzutami sumienia.

Prezentujemy Wam trzy klasyczne pomysły na prezenty na Dzień Kobiet: w dwóch wersjach! Podpowiadamy, gdzie kupić tradycyjny prezent, a gdzie szukać jego uwspółcześnionej alternatywy. Zawsze, oczywiście, z darowizną. Bo, podbijając serca kobiet, warto także podbić statystyki swojej ulubionej dobroczynnej organizacji. 😉

TRADYCYJNIE: bukiet kwiatów (niekoniecznie goździków)

Ach, goździk i rajstopy. Tradycja niemal tak święta i nienaruszalna, jak karp na wigilię i grill na majówkę. Nie możesz w Dzień Kobiet spotkać się osobiście z ważnymi kobietami w swoim życiu? W internetowej kwiaciarni Euroflorist (darowizna 6%) zamówisz bukiet kwiatów z dostawą i możliwością wyboru odpowiedniego terminu.

NIESZTAMPOWO: modny kwiatek doniczkowy

Bukiety więdną, a kwiaty doniczkowe są… cóż, może nie wieczne, ale na pewno znacznie wytrzymalsze. Przynajmniej we właściwych rękach. Jeśli na samą myśl o bukiecie goździków przewracasz oczami, postaw na kwiatka doniczkowego! Na Allegro (darowizna 0,15-0,96%) znajdziesz tysiące roślin do wyboru – dużych, małych, popularnych i kolekcjonerskich.

TRADYCYJNIE: rajstopy

Nylonowe rajstopy to może i prezent półżartem, półserio; relikt czasów, gdy „nylony” były towarem deficytowym i pożądanym, ale… jeśli znasz rozmiar pani, którą pragniesz obdarować, to możesz mieć pewność, że zostanie doceniony! Rajstopy uwielbiają drzeć się i dziurawić, więc nowe zawsze się przydadzą. Zajrzyj do sklepu Gatta (darowizna 3,5%), a znajdziesz tam rajstopy w różnych kolorach i rozmiarach.

NIESZTAMPOWO: zabawne skarpetki

Kolorowe skarpety będą świetną alternatywą dla rajstop. Jeśli znajdziesz takie we wzór w kwiatki albo w czekoladki (a gwarantujemy, że znajdziesz!), to masz odhaczony prezent dwa w jednym. Odwiedź wielokrotnie tu przez nas polecany sklep KABAK (darowizna 7%) i wybierz jakiś zabawny wzór, a na pewno wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanej pani.

TRADYCYJNIE: czekoladki

Powiedzmy sobie szczerze: czekoladki to zawsze dobry pomysł na prezent, bez względu na okazję. Jeżeli, zamiast kupować najzwyklejszą bombonierkę z osiedlowego spożywczaka (choć i te mają swój urok), wybierzesz eleganckie i pięknie opakowane pralinki Mount Blanc (darowizna 3,5%), to na pewno zasłużysz na niejeden „och” i „ach”.

NIESZTAMPOWO: autorski zestaw przekąsek

Niektórzy dbają o linię, inni – o utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi, a jeszcze inni (i to jest kategoria, z którą utożsamiamy się najbardziej) – pilnują, by poziom krwi w cukrze nie urósł zanadto. Uważasz, że czekoladki są nieco zanadto oczywistym „spożywczym” prezentem? Możesz pójść z duchem czasu i w internetowym sklepie marki Mixit (darowizna 2,5%) skomponować zestaw smakowitych przekąsek dopasowany do indywidualnego gustu kobiety, którą chcesz obdarować. Polecamy zwłaszcza chrupiące sery, bo to prezent od ser…ca. 😉