dla niej / Dzień Matki / prezenty / święta / Zakupy przez internet

Dzień Matki to okazja, by podziękować naszej mamie za jej ciężką pracę i poświęcenie, jakie włożyła w nasze wychowanie. A jak wiadomo, wręczenie prezentu jest doskonałym sposobem na powiedzenie „dziękuję”.

Nie zawsze musi być to drogi upominek – czasami to proste, ale starannie wybrane prezenty są najbardziej cenne. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na najlepsze prezenty na Dzień Matki za 50-100 zł.

Zestaw pachnideł do kąpieli

Jeśli twoja mama lubi relaksować się w wannie, dobrym prezentem może okazać się zestaw do kąpieli. W skład takiego zestawu wchodzić może sól do kąpieli, olejek, mydło i inne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Jak zwykle przy wyborze pachnących kosmetyków, warto uważać na zapach: zdecyduj się na ten prezent tylko wówczas, gdy znasz gust swojej mamy! W przeciwnym razie ryzykujesz, że nigdy nie zostanie odpakowany albo że zostanie cichcem sprezentowany komuś innemu (jeśli Twoja mama jest jedną z TYCH mam: będzie to ktoś z Twojego rodzeństwa). Zajrzyj do Hebe (darowizna 3%), aby wybrać zestaw na Twoją kieszeń.

Książka

Bez względu na to, czy Twoja mama połyka jeden za drugim kolejne kryminały Remigiusza Mroza, czy raczej najnowsze publikacje naukowe ze swojej dyscypliny, zawsze warto pomyśleć o kupieniu jej książki. Nie masz pewności, co wybrać? Sięgnij po bestsellery, powieści obyczajowe lub biografie: to pewniaki wśród mam! W internetowej księgarni Czytam.pl (darowizna 2,5%) znajdziesz mnóstwo podzielonych tematycznie propozycji.

Kalendarz ścienny z rodzinnymi zdjęciami

To prezent, który na pewno ucieszy każdą mamę: zwłaszcza taką, która stale wierci Ci dziurę w brzuchu, że chciałaby dostawać więcej zdjęć wnuków! Możesz zamówić kalendarz z indywidualnym projektem, który zawierać będzie zdjęcia całej rodziny, ważne daty, a nawet ulubione cytaty i sentencje. W Empik Foto (darowizna 1,5-5%) spersonalizowany kalendarz z własnym zdjęciem lub zdjęciami zamówisz już od 39,90 zł.

Prezent DIY

Jeśli lubisz rękodzieło, rozważ stworzenie dla mamy prezentu własnoręcznie. Możesz wykonać ręcznie malowane kubki, ozdoby ścienne, szalik, biżuterię czy specjalne pudełko na pamiątki… albo wiele innych przedmiotów. Taki prezent jest naprawdę wyjątkowy, a do tego nostalgicznie przypomni o czasach, gdy dla mamy robiło się laurki. Brakuje Ci akcesoriów? W sklepie Creative Hobby (darowizna 3,5%) znajdziesz liczne inspiracje!