Lista prezentów już w październiku
prezenty / święta

Czas świąt to wspaniały okres, panuje cudowna atmosfera wokół i tak ogólnie mamy do życia więcej optymizmu. Magia pryska, gdy w grudniu siadamy do świątecznej listy zakupów i wydajemy znaczną część środków na prezenty. A może w tym roku warto zacząć planować listę prezentów w październiku i część z nich zacząć kupować już teraz, po to aby rozłożyć wydatki na 3 miesiące?  Hmm, mądre 🙂 Ale jak?

 

Dobry plan to podstawa. Marta wypisuje członków swojej rodziny oraz bliskich jej osób. Opisuje co lubią robić, czym się interesują lub co sprawi im przyjemność. Dla każdego z nich określa kwotę na zakup prezentu, a następnie planuje w którym miesiącu zakupi prezent (to pozwala jej rozłożyć wydatki na cały kwartał).

 

To lista Marty:

Lista prezentów

 

Marta kupi prezenty świąteczne w sklepach internetowych z Przypominajką FaniMani.pl, aby jej darowizny od zakupów wsparły Stowarzyszenie: Osiedlowy Klub Seniora, do którego należą jej Dziadkowie i Sąsiad. To Ją bardzo cieszy, bo to będzie taki dodatkowy bezkosztowy prezent dla lokalnej organizacji.

 

Ty też możesz być zaradny jak Marta!

Planuj i pobierz darmowy szablon do listy zakupów prezentów świątecznych:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F-sJFVcenI27uB6bhn-8CUbn_4EEwmbFpddMCjs1prI/edit#gid=0

 

Kupuj prezenty świąteczne z Przypomniajką FaniMani i podaruj darowizny dla wybranej przez siebie organizacji. Jak pobrać Przypominajkę i zrobić dobre zakupy z darowizną, wyjaśniamy tutaj: https://fanimani.pl/instalacja-rozszerzenia/

 

I ciesz się dobrze zaplanowanym okresem świątecznym 🙂