promocje

Niedawno Lidl uruchomił swój sklep online. Co można w nim zamówić? Znamy już szczegóły oferty sklepu internetowego Lidl.

Sieć sklepów spożywczych Lidl jest jedną z największych sieci handlowych w Polsce i Europie. Od niedawna zakupy w sklepie Lidl są możliwe również online. 

Internetowy supermarket oferuje możliwość zakupów min. w takich kategoriach, jak moda, sprzęt sportowy a także warsztat i auto. W Lidlu online zamówimy również produkty z kategorii zdrowie i uroda oraz artykuły dla dzieci. 

W sklepie dostępne są również tygodniowe promocje i okazje z gazetki.

Dzięki promocjom w sklepie internetowym można teraz polować na okazje bez wychodzenia z domu. Wkrótce pojawi się też możliwość pomagania przez FaniMani.pl przy okazji zakupów w sklepie internetowym Lidl.

 

Robiąc codziennie zakupy online możesz pomagać – przy okazji i bezpłatnie wybranej przez siebie organizacji społecznej. Dzięki zakupom zrobionym przez FaniMani.pl masz możliwość wspierania ważnych celów w bezpłatny dla Ciebie sposób. Zobacz, jak to działaComments

  1. […] Ten rozwijający się trend zakupowy coraz częściej zauważają firmy, które dotychczas działały tylko stacjonarnie. Właśnie dołączył do tego grona Lidl, który jest już dostępny w FaniMani. Zobacz, co przygotował Lidl dla swoich internetowych klientów. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy