promocje

Planujesz wyjazd lub wycieczkę do innego miasta? Zastanawiasz się, jak tanio podróżować autobusem? Czy wiesz, ile kosztuje bilet z Warszawy do Gdańska?

Tanie podróże autobusem

Jeszcze niedawno, podróżowanie pomiędzy odległymi od siebie, dużymi miastami, było stosunkowo drogie ze względu na ceny biletów. Na szczęście w ciągu ciągu ostatnich kilku lat dużo się w tej kwestii zmieniło i obecnie można podróżować autobusem kupując bilet nawet za kilka-kilkanaście złotych. Dzięki temu wyjazd na drugi koniec Polski, lub nawet do innego miasta w Europie nie musi wcale kosztować dużo.

Masz w planach wyjazd na wakacje, chcesz odwiedzić rodzinę a może czeka Cię podróż służbowa? Czy znasz aktualny rozkład jazdy autobusów pomiędzy miastami w Polsce? Martwisz się, że Twoja podróż będzie droga? Dowiedz się, jak możesz zaoszczędzić kupując tanie bilety.

Jak kupować tanie bilety?

Na stronie Flixbus.pl ceny biletów zaczynają się od 5 zł. Korzystając z aktualnych promocji i rabatów, możesz wybrać się w podróż autobusem np. z Wrocławia do Krakowa albo z Warszawy do Gdańska. Możesz pojechać również znacznie dalej – do wyboru jest 27 krajów. Aby znaleźć tanie bilety, warto śledzić aktualne promocje i szukać okazji do oszczędzania na ich rezerwacji. Dobrze jest też wcześniej zaplanować podróż, żeby zarezerwować bilet w najlepszej cenie i w terminie, który najbardziej nam pasuje.

Żeby dodatkowo zaoszczędzić na podróży, możesz też jechać autobusem w nocy, wtedy ceny biletów są niższe niż w ciągu dnia. Do wyboru jest 1700 miast w 27 krajach!

Podróżowanie z Flixbus.pl jest ponadto przyjazne środowisku i ekologiczne.

 

Rezerwując bilet na Flixbus.pl przez FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej. Dzięki temu trafi do niej 5% wartości Twojego zamówienia. FaniMani.pl to prosty sposób na pomaganie przy okazji zakupów online <3

Zobacz, jak działa FaniMani.pl