Sztuczne ognie
prezenty / święta

Przed nami najbardziej roztańczona noc, na którą czeka się cały rok. Wielu wciąż zastanawia się, gdzie ją spędzić. Sprawdzamy więc najciekawsze sylwestrowe pomysły, ale i zdradzamy nasze ogólnonarodowe preferencje.

Okazała sala z dekoracjami, zjawiskowe kreacje i szampańska (dosłownie) zabawa do białego rana – tak w skrócie przedstawia się uniwersalny scenariusz nocy sylwestrowej. Okazuje się jednak, że można napisać inny. Zobaczcie najpopularniejsze pomysły na 31 grudnia!

W plenerze lub na imprezie

Niesłabnącą popularnością cieszą się imprezy masowe organizowane rokrocznie w większych i mniejszych miastach całej Polski. Plenerowe widowiska mają stałą grupę entuzjastów. Poza rynkiem miejskim wybieramy też kina, teatry i inne koncerty. Chętnie szalejemy na parkiecie modnych klubów i dyskotek. Ten sposób świętowania przypada do gustu zwłaszcza studentom, choć w pubach świetnie bawią się też 30-latkowie. Impreza przy muzyce DJ-a może być naprawdę udana, ale… lepiej z wyprzedzeniem zarezerwować stolik.

Na wyjeździe i w wielkim mieście

Coraz więcej z nas spędza Sylwestra w rozjazdach. Nowy Rok możemy powitać nad brzegiem morza lub w górach. Nad Bałtyk lub w Tatry wyjeżdżamy, by odpocząć, podziwiać krajobrazy, ale i choć na chwilę uciec od miejskiego zgiełku. Dla tych, którzy lubią świętować hucznie, dobrym pomysłem będzie kilkudniowy wypad do jednej z europejskich stolic. Wśród sylwestrowych pewniaków od lat w czołówce są Paryż, Barcelona czy Praga. Dwa noclegi (30.12-01.01) w stolicy Czech dla dwojga zarezerwujemy za 983 zł w czterogwiazdkowym hotelu. Jeśli zrobimy zakupy przez FaniMani.pl, to do wybranej organizacji może trafić aż 17.69 zł! Widok fajerwerków z wieży Eiffla lub mostu Karola na długo zapada w pamięć.

Narty, narty!

Końcówka roku to idealny moment, by zażyć uciech białego szaleństwa. Nic więc dziwnego, że ostatni urlop w roku chcemy wykorzystać, szusując na nartach lub jeżdżąc na snowboardzie. Kondycję możemy podszlifować nie tylko w Polsce. Atrakcyjne trasy zjazdowe i dobrze rozwiniętą bazę noclegową znajdziemy w Austrii, we Włoszech lub Czechach. Większość z nas urlop sylwestrowy sprytnie łączy wtedy z feriami zimowymi.

Nie ma jak… w domu

Statystyki nie kłamią – aż 59% Polaków ostatni dzień roku decyduje się spędzić w domu. W “zaciszu” własnych czterech kątów po prostu lubimy leniuchować. Drugi wariant domowy brzmi: “u znajomych” lub “u rodziny”. Sylwester może więc stać się wyśmienitą okazją, żeby się spotkać, pogadać i razem spędzić czas, którego ciągle wszystkim brakuje. Bicia zegara o północy nie będzie słyszeć tylko garstka Polaków – ok. 7% nie ma zamiaru czekać na nadejście nowego roku.

Oferty na sylwestra z reguły rezerwujemy z wyprzedzeniem. Ciekawe propozycje możemy jeszcze znaleźć w Internecie. W sieci wyszukamy również noclegi, tańsze przejazdy czy kupimy wymarzoną kreację. Pamiętajmy jednak, żeby nie odkładać przygotowań na ostatnią chwilę.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy