Aplikacja mobilna / pomysły / promocje / Zakupy przez internet

Trudno byłoby zliczyć, jak wiele razy pytaliście nas o to, kiedy przygotujemy mobilną aplikację FaniMani. Praktycznie z miesiąca na miesiąc coraz większy odsetek internetowych zakupów stanowią transakcje dokonywane przez smartfona, więc potrzeba stworzenia apki FaniMani  stawała się coraz bardziej paląca. Cóż innego więc nam pozostało, jak tylko ją dla Was przygotować? 😉 

Dzięki aplikacji FaniMani możesz nie tylko przeglądać aktualne okazje i kupony zniżkowe, lecz także przejść do sklepów i zrobić zakupy. W prosty sposób sprawdzisz też swoje ostatnie darowizny.

Jak to działa? Łatwiej niż kiedykolwiek!

Z iTunes albo Google Play pobierasz darmową aplikację FaniMani. Po instalacji logujesz się lub rejestrujesz (możesz to także zrobić przez Facebooka – wygoda!). I… to wszystko. Teraz możesz korzystać z bogatego zasobu ofert, kuponów zniżkowych i promocji, które przygotowujemy dla Ciebie każdego dnia. 

Przyjrzyjmy się, jak to wygląda. Pierwszy ekran to lista sklepów, w których możesz zrobić zakupy z darowizną (możesz obejrzeć wszystkie albo przeglądać je w obrębie kategorii takich jak np. „Księgarnie”, „Elektronika” czy „Dom i ogród”), oraz informacje o tym, jaki procent Twoich zakupów trafi na konto wybranej przez Ciebie organizacji. Po kliknięciu ikony wybranego sklepu możesz dowiedzieć się więcej na temat jego oferty, sprawdzić, jakie oferuje okazje oraz, oczywiście, przejść na jego stronę, by zrobić zakupy.

Zakładka „Okazje” pokazuje świeże, aktualne promocje i rabaty. Po kliknięciu logo sklepu możesz podejrzeć szczegóły oferty (np. skopiować kod rabatowy) oraz przejść na stronę sklepu, by zrobić zakupy.

Ostatnia zakładka, „Moje konto”, to Twoje centrum dowodzenia. Tutaj podejrzysz status swoich darowizn, sprawdzisz, jaką organizację aktualnie wspierasz, oraz przejdziesz do edycji profilu. Możesz też włączyć lub wyłączyć powiadomienia aplikacji.  

Przejście do sklepów i na konto bez logowania

Przygotowaliśmy aplikację, by ułatwić ci życie. Dlatego, gdy raz się w niej zalogujesz, wszystkie twoje przejścia do sklepów, okazji czy na konto użytkownika nie będą wymagały logowania na FaniMani.pl. Po prostu klikasz “Przejdź do sklepu i pomagaj” i lądujesz na stronie sklepu: bez konieczności wpisywania loginu i hasła. 

Dlaczego warto zainstalować aplikację FaniMani?

Zakupy na telefonie są wygodne i zawsze w zasięgu ręki. Możesz zarezerwować urlop, nie wychodząc z łóżka; możesz kupić plecak, siedząc w autobusie; możesz podczas spaceru z Fafikiem przypomnieć sobie, że miałeś kupić dla niego karmę, i zrobić to, jeszcze zanim wrócicie do domu. Możliwości są nieograniczone! A teraz nie musisz już siadać do komputera, by w prosty sposób zrobić zakupy z darowizną: zrobisz to wszędzie, gdzie tylko będziesz mieć ochotę. 

Pomaganie z FaniMani nigdy nie było tak proste! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób działamy? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.