Prezenty dla taty
dla niego / Poznaj świąteczne inspiracje na prezenty dla najbliższych! / prezenty / święta

Jeśli chodzi o prezenty dla taty, pewne jest jedno: tata niczego nie chce, tata niczego nie potrzebuje, tata już wszystko ma, a tak w ogóle to na Święta najbardziej chciałby, żeby wszyscy byli zdrowi.

Wiadomo jednak, że wszystko to jest tylko krygowaniem się i tak naprawdę tatowie bardzo doceniają prezenty z pomysłem! Nasza lista to pewniaki, które zadowolą nawet tego tatę, który ma już wszystko (czyli każdego).

Dla taty, który uwielbia podjadać: zapas ulubionych przekąsek

Prezenty, które się zużywają, to najlepsze prezenty dla tych tatów, którzy przewracają oczami na „kolejny łapacz kurzu”. Wielka paczka ulubionych przekąsek pasuje idealnie, jeśli chcesz obdarować ojca, który nie wyobraża sobie wieczoru bez filmu i łakoci! Możliwości są nieograniczone: możesz skomponować zestaw zdrowych przegryzek, jeśli tata aspiruje do tego, by staranniej dbać o swoje zdrowie, albo po prostu wybrać to, co lubi najbardziej. W sklepie Delikatesy z Natury (darowizna 2,5%) znajdziesz szeroki asortyment przepysznych przekąsek.

Dla taty, który jest dumnym domatorem: stylowy szlafrok

Każdy tata w szlafroku wygląda jak prawdziwy capo di tutti capi: i o to chodzi! Nie ma nic przyjemniejszego w zimowy wieczór czy poranek niż wślizgnięcie się w ukochany szlafrok i zajęcie strategicznej pozycji w fotelu. Cudownie mięsisty szlafrok z tkaniny frotte to najlepszy typ na tę porę roku: wybieraj zwłaszcza długie fasony, aby zmaksymalizować przytulność! W sklepie Reserved (darowizna 5%) znajdziesz mnóstwo wzorów, kolorów i rozmiarów szlafroków.

Dla taty zmartwionego o swoje zdrowie: oczyszczacz powietrza

Jeśli Twój tata codziennie sprawdza jakość powietrza w specjalnej aplikacji, bardzo przejmuje się tym, że wiele osób pali śmieciami a tak w ogóle to przesiadł się z samochodu na rower, by mniej zanieczyszczać środowisko, na pewno doceni prezent, który przynajmniej w domu pozwoli mu odetchnąć z ulgą: oczyszczacz powietrza. Modele o świetnym stosunku jakości do ceny wybierzesz w Mi-Home (darowizna 1-2,5%).

Dla taty, który celebruje swoją poranną kawę: specjalistyczny czajnik

Tata codziennie życzy Ci miłego dzionka i smacznej kawusi? Zadbaj o to, by jego kawusia faktycznie była smaczna: sprezentuj mu czajnik dla baristów, z możliwością precyzyjnego ustawienia temperatury wody. Nigdy więcej zalewania szlachetnych ziaren przaśnym wrzątkiem! A jeśli tata faktycznie chciałby swój kofeinowy nawyk wznieść na wyższy poziom, dorzuć do prezentu wagę jubilerską, pozwalającą zważyć kawę co do ułamka grama, perfekcyjnie dobierając proporcje ziarna do wody. Zajrzyj do sklepu RTV Euro AGD (darowizna 1%) w poszukiwaniu tych i wielu innych gadżetów.

Dla taty, który nie chciał psa (a teraz nie może bez niego żyć): gadżety dla pupila

Wszyscy wiemy, że droga od „żadnych sierściuchów w domu” do „Fafik, przynieś panu gazetę, stary druhu” potrafi być szokująco krótka. Tata nie chce żadnych prezentów? No dobrze, ale prezent dla pupila doceni na pewno! Od stylowego legowiska poprzez nową obróżkę ze spersonalizowaną adresówką aż po każdy możliwy rodzaj zabawki, możliwości są tu niemal nieograniczone. Zajrzyj do sklepu ZooPlus PL (darowizna 0,5-1%), by wybrać coś odpowiedniego.