promocje

11 listopada, czyli chiński Dzień Singla to święto wielkich wyprzedaży na AliExpress. Tego dnia będzie można upolować tysiące produktów nawet do 50% taniej. Jak najlepiej skorzystać z promocji 11.11. na AliExpress?

Wyprzedaż z okazji Dnia Singla 11.11. na AliExpress

AliExpress to najpopularniejszy w Polsce chiński portal zakupowy. Można na nim znaleźć tysiące ofert z kategorii moda, uroda, prezenty, artykuły do domu i dla dzieci, elektronika i wiele innych.

11 listopada na AliExpress odbywają się największe w całym roku wyprzedaże. Z tego powodu jest on czasem nazywany “chińskim Black Friday”.

Święto rabatów 11.11. wzięło swój początek od tego, że w tym wyjątkowym dniu w kalendarzu spotykają się same “jedynki”. Jest to więc Dzień Singla i jednocześnie okazja do tego, żeby kupić sobie prezent w znacznie obniżonej cenie.

11 listopada podczas zakupów na AliExpress można skorzystać z wielu promocji, które będą sięgać nawet do -50%. W Polsce 11 listopada jest dniem wolnym od pracy, można więc będzie bez wyrzutów sumienia polować przed komputerem na najlepsze oferty i najkorzystniejsze rabaty.

Jak skorzystać z promocji 11 listopada na AliExpress?

Zakupy w Dniu Singla na AliExpress stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Wiele osób specjalnie przygotowuje się na ten dzień po to, aby z zakupowego szaleństwa skorzystać z głową i jak najwięcej zaoszczędzić przy okazji zakupów.

Zamawiasz na AliExpress buty, torebki, ubrania albo elektronikę? Jeśli tak, to promocje z okazji 11.11. powinny Cię szczególnie zainteresować. A może chiński Dzień Singla będzie doskonałą okazją do tego, żeby po raz pierwszy spróbować zakupów na AliExpress?

11 listopada 2018 wszystkie kategorie na chińskim portalu zakupowym będą objęte rabatami do -50%. Podczas chińskiego Black Friday obowiązywać będzie zasada “kto pierwszy, ten lepszy”, więc warto poświęcić trochę czasu na śledzenie najlepszych ofert i zachować czujność, aby nikt nie sprzątnął nam ich sprzed nosa. Dobrze jest też wcześniej zastanowić się, co chcemy kupić i znaleźć interesujące nas oferty na AliExpress.

Może dzień wielkich wyprzedaży będzie najlepszą okazją do tego, żeby kupić prezent dla bliskiej osoby albo np. sukienkę na nadchodzący ważny dzień? Dobrą strategią zakupową jest na pewno znalezienie i zamówienie w Dniu Singla tego, co i tak planowaliśmy kupić w nadchodzącym czasie. Rabaty do -50% to też okazja do zamówienia na AliExpress tych gadżetów i przedmiotów, których cena wydawała nam się wcześniej zbyt wysoka. Korzystając z chińskiego dnia wielkich wyprzedaży można naprawdę zaszaleć i upolować upragnione rzeczy w atrakcyjnych cenach.

Korzystając z zakupowego szaleństwa na AliExpress nie zapomnij o…pomaganiu przy okazji! Robiąc zakupy online przez FaniMani.pl, możesz bezpłatnie podarować część ich wartości wybranej przez siebie organizacji społecznej. Dzięki temu zrobisz prezent nie tylko sobie, ale też dodatkowo komuś pomożesz!

Zobacz, jak to działa: https://fanimani.pl/partner/ali-express/