dla niej / pomysły / prezenty / święta

Prezenty wręczane z okazji Dnia Kobiet nie muszą być ani luksusowe, ani przesadnie drogie. Przecież chodzi tu przede wszystkim o to, żeby zaskoczyć swoje ulubione kobiety i pokazać im, że cieszysz się, że są częścią twojego życia, prawda?

Dla wszystkich, którzy chcą wręczyć oryginalny prezent na Dzień Kobiet, nie rujnując przy tym swojego budżetu, przygotowaliśmy pięć propozycji upominków zarazem przyjaznych dla portfela (nie ma tu niczego droższego niż 25 zł!) i atrakcyjnych dla obdarowanych, a przy tym niesztampowych. Zapomnij o czekoladkach i goździkach!

Dla zdeklarowanej geek girl

Nic nie pomoże na to, że do premiery finałowego sezonu Gry o tron jeszcze półtora miesiąca – wszyscy musimy jakoś z tym żyć. Udrękę oczekiwania (i świadomość, że na pewno nie wszystkie ulubione postaci przeżyją!) może złagodzić antystresowa kolorowanka ze scenami z tego popularnego serialu. Nie tylko taką kolorowankę, ale także szeroki wybór ciekawych książek fantasy i nie tylko znajdziesz w sklepie Chodnik Literacki (darowizna 2%).

Dla aspirującej czarownicy

Kto nie ma przynajmniej jednej koleżanki, która rozpoczyna dzień od lektury horoskopu, nie podejmuje żadnych kluczowych decyzji bez postawienia tarota i stale zerka na kalendarz księżycowy, najważniejszą aplikację w jej telefonie? Doceń jej magiczne inklinacje i podaruj jej pęk białej szałwii do okadzania pomieszczeń i wyganiania negatywnej energii. Liczy się jako bukiet! Szałwię oraz inne magiczne akcesoria kupisz w warszawskim sklepie FRAIDA (darowizna 1,5%).

Dla fit zakręconej

Nie ma sensu wręczać czekoladek komuś, kto i tak uzna, że mają zdecydowanie zbyt dużo węglowodanów, by można było znaleźć dla nich miejsce w dziennym jadłospisie, prawda? Zamień pudełko czekoladek na naręcze batonów białkowych o rozmaitych smakach, a Twój wysiłek na pewno zostanie doceniony! Smakowite przekąski dla aktywnych kupisz w sklepie BodyPak (darowizna 2,9%).

Dla marzącej o podróżach

Od bonjour we Francji do god morgen w Norwegii, znajomość podstaw lokalnego języka znacznie uprzyjemnia każdą podróż. Podaruj swojej znajomej motywację do nauki i kup jej w sklepie Fiszki.pl zestaw fiszek dla początkujących. Może pomoże jej to podjąć decyzję o kierunku tegorocznego urlopu?

Kupując podarunek na Dzień Kobiet za pośrednictwem FaniMani.pl, nie tylko sprawiasz radość – wspierasz też cel, który jest Ci bliski. Od schronisk dla zwierząt poprzez lokalne drużyny harcerskie aż po największe polskie organizacje charytatywne! A może – z okazji Dnia Kobiet – jakąś organizację kobiecą? Bez względu na to, co wybierzesz, wystarczy, że ze strony FaniMani.pl pobierzesz Przypominajkę i… zaczniesz kupować. To nic nie kosztuje!