dla niej / pomysły / prezenty / święta

Prezenty wręczane z okazji Dnia Kobiet nie muszą być ani luksusowe, ani przesadnie drogie. Przecież chodzi tu przede wszystkim o to, żeby zaskoczyć swoje ulubione kobiety i pokazać im, że cieszysz się, że są częścią twojego życia, prawda?

Dla wszystkich, którzy chcą wręczyć oryginalny prezent na Dzień Kobiet, nie rujnując przy tym swojego budżetu, przygotowaliśmy pięć propozycji upominków zarazem przyjaznych dla portfela (nie ma tu niczego droższego niż 25 zł!) i atrakcyjnych dla obdarowanych, a przy tym niesztampowych. Zapomnij o czekoladkach i goździkach!

Dla zdeklarowanej geek girl

Nic nie pomoże na to, że do premiery finałowego sezonu Gry o tron jeszcze półtora miesiąca – wszyscy musimy jakoś z tym żyć. Udrękę oczekiwania (i świadomość, że na pewno nie wszystkie ulubione postaci przeżyją!) może złagodzić antystresowa kolorowanka ze scenami z tego popularnego serialu. Nie tylko taką kolorowankę, ale także szeroki wybór ciekawych książek fantasy i nie tylko znajdziesz w sklepie Chodnik Literacki (darowizna 2%).

Dla aspirującej czarownicy

Kto nie ma przynajmniej jednej koleżanki, która rozpoczyna dzień od lektury horoskopu, nie podejmuje żadnych kluczowych decyzji bez postawienia tarota i stale zerka na kalendarz księżycowy, najważniejszą aplikację w jej telefonie? Doceń jej magiczne inklinacje i podaruj jej pęk białej szałwii do okadzania pomieszczeń i wyganiania negatywnej energii. Liczy się jako bukiet! Szałwię oraz inne magiczne akcesoria kupisz w warszawskim sklepie Fraida (darowizna 1,5%).

Dla zestresowanej

Jeśli ktoś jest zbyt zajęty, by pomyśleć o sobie chociaż przez chwilę, to znak, że najwyższa pora, by okazał sobie trochę więcej troski. Możesz swojej zawsze zabieganej i wiecznie przemęczonej znajomej lub krewnej dać do tego pretekst, kupując jej śliczny i pięknie pachnący krem do rąk Frudia – albo inny relaksujący kosmetyk z bogatej oferty Minti Shop (darowizna 2,75-2,96%).

Dla fit zakręconej

Nie ma sensu wręczać czekoladek komuś, kto i tak uzna, że mają zdecydowanie zbyt dużo węglowodanów, by można było znaleźć dla nich miejsce w dziennym jadłospisie, prawda? Zamień pudełko czekoladek na naręcze batonów białkowych o rozmaitych smakach, a Twój wysiłek na pewno zostanie doceniony! Smakowite przekąski dla aktywnych kupisz w sklepie BodyPak (darowizna 2,9%).

Dla marzącej o podróżach

Od bonjour we Francji do god morgen w Norwegii, znajomość podstaw lokalnego języka znacznie uprzyjemnia każdą podróż. Podaruj swojej znajomej motywację do nauki i kup jej w sklepie Fiszki.pl zestaw fiszek dla początkujących. Może pomoże jej to podjąć decyzję o kierunku tegorocznego urlopu?

Kupując podarunek na Dzień Kobiet za pośrednictwem FaniMani.pl, nie tylko sprawiasz radość – wspierasz też cel, który jest Ci bliski. Od schronisk dla zwierząt poprzez lokalne drużyny harcerskie aż po największe polskie organizacje charytatywne! A może – z okazji Dnia Kobiet – jakąś organizację kobiecą? Bez względu na to, co wybierzesz, wystarczy, że ze strony FaniMani.pl pobierzesz Przypominajkę i… zaczniesz kupować. To nic nie kosztuje!Comments

  1. Monika Kosakowska Says: Maj 26, 2018 at 4:30 pm

    Moja córka w tym roku poprosiła o nowe etui na telefon, które swoją drogą świetnie sprawdzają się jako prezent. Oczywiście mówimy tutaj o oryginalnym etui, nie tej sylikonowej opasce 🙂 W tym roku miała wyjątkowo dobre oceny w szkole dlatego pomyślałam o dokupieniu jej jakiejś ładnej biżuterii ze sklepu https://www.otozegarki.pl/bizuteria bo pewnie będą mieć jakąś promocję z okazji dnia dziecka.
    Z proponowanych w artykule pomysłów najbardziej spodobał mi się pomysł z markowymi perfumami, zazwyczaj jest to duży koszt, jeśli dziecko utrzymuje się z kieszonkowych.

  2. Paulina Says: Maj 28, 2019 at 1:00 pm

    Ja ostatnio kupiłam kuzynce smartwatcha JKactive, bo chciała bardzo i z tego co wiem to się podoba 😉

  3. ja postawiłabym także na dobry sprzęt elektroniczny, np słuchawki Push Skullcandy, które pozwolą się skupić albo zatopić we własnych myślach jak to nastolatki mają w zwyczaju 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy