dla niego / dla niej / pomysły / prezenty

Co podarować Młodej Parze na ślub i wesele? Jaki prezent będzie najlepszy na tą okazję? Proponujemy kilka ciekawych i oryginalnych prezentów z okazji trwającego sezonu ślubnego.

Często obawiamy się podarowania Młodej Parze prezentu, który okaże się zbędny lub wcale jej nie ucieszy. Przeważnie łatwiej jest nam wybrać prezent dla osób, z którymi mamy stały kontakt i wiemy, czego mogą potrzebować lub co już mają w domu. Trudniej, jeśli nie wiemy, co ucieszy Młodą Parę a nie chcemy, żeby nasz prezent był kolejną niepotrzebną rzeczą w domu. Poniżej przedstawiamy propozycje ciekawych prezentów na ślub i wesele.

Rośliny ogrodowe lub doniczkowe

Zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów, które szybko zwiędną możemy podarować Młodej Parze rośliny ogrodowe, które długo będą zdobić teren wokół domu i cieszyć oczy. Jeśli nowożeńcy mieszkają w bloku możemy kupić im rośliny balkonowe lub przeznaczone do wnętrza mieszkania w ładnych doniczkach. Kwitnące lub zielone rośliny będą długo przypominać Młodej Parze ten szczególny dzień. Inspiracji możemy poszukać w sklepie Gardenowo.pl (darowizna 2,5%)

Kosz piknikowy

Najlepszymi prezentami są rzeczy, które ucieszą obdarowaną nimi osobę, ale których ona sama by sobie nie kupiła. Do takich podarunków należy kosz piknikowy wraz z całym wyposażeniem takim jak talerze, kubki i sztućce. Kosze piknikowe nie należą do przedmiotów codziennego użytku, ale idealnie sprawdzą się podczas letniego wyjazdu za miasto we dwoje lub z przyjaciółmi. Oprócz tego taki kosz może być sam w sobie ozdobą domu lub mieszkania. Kosze piknikowe znajdziemy w sklepie home&you (darowizna 2,25%)

Domowa konfitura lub nalewka

Jeśli mamy zdolności kulinarne możemy podarować Młodej Parze samodzielnie przygotowany, jadalny prezent. Może to być np. dżem lub konfitura albo własnej roboty domowa nalewka. Taki podarunek będzie na pewno wyjątkowy dzięki włożonym w niego staraniom i własnej pracy. Aby dodatkowo uatrakcyjnić nasz prezent możemy zapakować konfiturę lub nalewkę do dekoracyjnych, eleganckich słoiczków czy butelek wraz z odpowiednimi etykietami. Słoiczki i etykiety ma w swojej ofercie sklep Garneczki.pl (darowizna 3%) 

Gry planszowe

Jeśli wiesz, że Młoda Para lubi gry planszowe, warto podarować jej właśnie taki prezent. Gry planszowe to niezawodny sposób na długie wieczory we dwoje i w towarzystwie innych osób. Do wyboru mamy mnóstwo różnego rodzaju gier, takich jak Scrabble, Czarne historie, Kostka Rubika, Eurocash, Cashflow. Jeśli obawiasz się podarować nowożeńcom kolejną grę, którą już mają, możesz wybrać coś z licznych nowości wśród gier planszowych. Gry planszowe znajdziemy w sklepie Empik.com (darowizna do 2%

Wspólne “przeżycie”

Okres przedślubny to często dla Młodej Pary mocno zabiegany czas, za to po ślubie przychodzi chwila wytchnienia aby nacieszyć się swoją obecnością. Możemy podarować młodym voucher np. na masaż dla dwojga, wizytę w parku linowym, bilety do teatru lub zaproszenie na lekcję tańca. Prezentem mogą być też bardziej ekstremalne przeżycia np. skok na bungee. Idealnie, jeśli takie podarowane “przeżycie” będzie zgodne z zainteresowaniami Młodej Pary, wówczas taki prezent na pewno sprawi jej radość. Prezenty w formie przeżyć dla dwojga można kupić w sklepie Superprezenty (darowizna 5%) 

Zobacz więcej na FaniMani.pl