dla niego / prezenty

Zastanawiasz się, co kupić tacie na Dzień Ojca? Nie wiesz, jaki prezent wybrać dla taty? Przychodzimy z pomocą i mamy dla Ciebie pięć ciekawych inspiracji i podpowiedzi.

Koszulka z napisem

Twój tata na duże poczucie humoru i dystans do siebie? Doskonale! W takim razie możesz podarować mu koszulkę z zabawnym napisem. Wybierając koszulkę z nadrukiem takim jak np. ”Najlepszy Tata na świecie” jednocześnie wyrazisz swoje uczucia i sprawisz tacie radość w dniu jego święta. Takie i wiele innych koszulek znajdziesz w sklepie Koszulkowo (darowizna 4%).

Praktyczny gadżet

Skończyły Ci się pomysły na prezent na Dzień Ojca? Praktyczne przedmioty codziennego użytku mogą być bardzo udanym podarunkiem. Musisz tylko zastanowić się, co naprawdę może być potrzebne i jednocześnie spodobać Twojemu tacie. Może będzie to torba na laptopa, skórzany portfel albo etui na telefon? Możesz kupić je on line np. w sklepie Wittchen (darowizna 5%).

Kolekcja ulubionych filmów lub seriali

Twój tata uwielbia oglądać filmy i seriale i nigdy się nimi nie nudzi? Masz już więc gotowy pomysł na prezent! Możesz podarować swojemu tacie np. wszystkie sezony jego ulubionego serialu na DVD.  Dzięki temu Twój tata będzie mógł do nich wracać w dowolnym miejscu i czasie! Kolekcje filmów i seriali znajdziesz w sklepie Empik.com (darowizna 0,2-1,8%)

Prezent w postaci wyjątkowego przeżycia

Jeśli Twój tata nie lubi stagnacji i ma 100 pomysłów na minutę, idealnym prezentem dla niego będzie wyjątkowe przeżycie. Off roadowa przejażdżka, lot paralotnią a może po prostu degustacja piwa? Wybór prezentów w postaci przeżyć jest ogromny! Katalog przeżyć na Dzień Taty znajdziesz w sklepie Prezent Życia (darowizna 4%)Jedno jest pewne – taki prezent Twój tata z pewnością zapamięta na długo!

Wspólnie spędzony czas

Czas spędzony razem z bliskimi nam osobami jest zawsze bezcenny. Jeśli od dawna planujesz np. wyjazd z tatą na weekend, teraz jest najlepszy czas na to, żeby zrealizować ten pomysł. Tym bardziej, że letnia pogoda sprzyja wyjazdom w góry, nad jeziora czy za miasto. Wspólny czas również może być idealnym prezentem z okazji Dnia Ojca.

 

Niezależnie od tego, jaki prezent dla Taty wybierzesz, przy okazji zakupów w internecie możesz bezpłatnie pomagać przez FaniMani.pl. Jeśli zrobisz zakupy on line przez FaniMani.pl, wybrana przez Ciebie organizacja społeczna otrzyma część ich wartości a Ty zapłacisz za nie tyle, co zawsze.

W ten sposób możesz wspierać ważne dla Ciebie inicjatywy i cele przy okazji zwykłych zakupów on line.

Zobacz, jak to działa: fanimani.pl