Black Friday / Cyber Monday / Dzień Darmowej Dostawy / promocje

Kiedy będzie Black Friday i Cyber Monday 2017? Jakie sklepy wezmą w nich udział? Co warto kupić tego dnia? Jakich promocji możemy się spodziewać? Kiedy będzie Dzień Darmowej Dostawy 2017? Sprawdźcie!

Black Friday 2017 odbędzie się w piątek, 24 listopada. 3 dni później, czyli 27 listopada przypada z kolei Cyber Monday a 5 grudnia odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy! Czekają nas więc dni wielkich wyprzedaży w sklepach internetowych. Podpowiadamy, co warto kupić korzystając z promocji podczas Black Friday.

Black Friday przypada zawsze po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ święto to jest ruchome, data Black Friday też jest zmienna. W tym roku Black Friday wypada 24 listopada 2017 r. Black Friday cieszy się ogromną popularnością i bierze w nim udział wiele znanych sklepów internetowych, które przygotowują na ten dzień specjalne promocje i okazje zakupowe. Rabaty mogą tego dnia sięgać nawet do -70%!

Black Friday dopiero przed nami, więc sklepy nie ogłosiły jeszcze promocji na ten dzień. Na pewno jednak będą brały w nim udział sklepy partnerskie FaniMani a aktualną listę promocji na Black Friday będzie można znaleźć w okazjach FaniMani.
Black Friday to idealna okazja do tego, aby zaoszczędzić na świątecznych zakupach! Korzystając z rabatów w sklepach online możemy kupić taniej prezenty świąteczne dla najbliższych a także ubrania czy np. artykuły do domu. Atrakcyjne promocje na Black Friday znajdziemy również na chińskich portalach zakupowych.

Kolejna okazja do skorzystania z promocji to Cyber Monday, dzień w którym również będzie wiele zniżek i rabatów w sklepach internetowych. Cyber Monday w 2017 r. przypada na poniedziałek 27 listopada. Cyber Monday to obok Black Friday jedna z największych wyprzedażowych okazji do zakupów on line. Zarówno podczas Black Friday, jak i Cyber Monday, warto skorzystać ze zniżek na sprzęt elektroniczny a także biżuterię. Atrakcyjnym promocjom będzie podlegać również markowa odzież i obuwie!

Dzień Darmowej Dostawy to okazja do zrobienia zakupów w sklepach internetowych bez ponoszenia kosztów dostawy. Dzień Darmowej Dostawy 2017 wypada we wtorek 5 grudnia. Ten dzień to świetna okazja do zaoszczędzenia na kosztach przesyłki podczas przedświątecznych zakupów. W Dzień Darmowej Dostawy możemy bez kosztów dostawy kupić odzież, obuwie, dodatki a także akcesoria i prezenty świąteczne.

Aktualne promocje z okazji Black Friday, Cyber Monday i Dnia Darmowej Dostawy będzie można znaleźć na stronie: fanimani.pl/okazje/

Robiąć zakupy przez FaniMani.pl można bezpłatnie pomóc wybranej przez siebie organizacji społecznej! Zobacz, jak działa FaniMani