walentynki we dwoje
dla niego / dla niej / prezenty / Walentynki

Lutowe święto to wyśmienita okazja, by zrobić coś wspólnie. W końcu to dzień zakochanych! Podpowiadamy, jak zamienić zwykły wieczór w niezapomniane chwile.

Zwyczaj obdarowywania się prezentami 14 lutego jest chętnie celebrowany przez zakochanych. Pachnące róże czy grzechu warte czekoladki nie zastąpią jednak czasu spędzonego wspólnie. Idealnym dopełnieniem walentynek będzie więc wyjątkowa randka. Zobacz, gdzie warto się wybrać.

1. Kino albo teatr

Ten pomysł zawsze się sprawdza. W walentynki w kinie skorzystamy z dodatkowych rabatów, ale i wyjątkowego repertuaru. Zawartość wieczornych afiszy ucieszy zwłaszcza miłośników romantycznych komedii. Wolisz spektakl zamiast filmu? Zabierz swoją drugą połówkę do teatru. Teatr powszechny, buffo czy capitol to zacna propozycja.

2. Romantyczna kolacja

W domowym zaciszu lub w eleganckiej restauracji. Jeśli preferujesz pierwszą opcję, zachęć swoją walentynkę do wspólnego gotowania. Nic tak nie zbliża ludzi, jak zabawy kulinarne. 😉 Pamiętaj o aranżacji stołu – nieodłącznym elementem dekoracji będą świece i czerwone serduszka. Jeśli zdecydujecie się zjeść na mieście, warto wcześniej wykupić voucher lub zarezerwować stolik. W Superprezenty (darowizna 5.5%) za kolację tajską dla dwojga zapłacimy 179 zł. Wtedy na konto wybranej organizacji trafi aż 8,95 zł!

3. Atrakcyjna wyprawa

W mniej lub bardziej oddalone zakątki świata. To dobry pretekst, żeby choć na chwilę zaszyć się gdzieś we dwoje i odpocząć od codziennego zgiełku. Można oczywiście postawić na romantyczny Paryż, ale warto też wybrać się na zwiedzanie zamku lub winnicy z degustacją dla dwojga. Za tę ostatnią atrakcję zapłacimy 179 zł (oferta Prezent Marzeń (darowizna 3.5%)). Jeśli ktoś dysponuje bardziej zasobnym portfelem, może ze swoją walentynką spędzić bajeczny weekend w Zamku Książ. Według portalu Prezent Marzeń (darowizna 3.5%) jest to koszt 749 zł, który skutkuje darowizną w wysokości aż 22,47, jeśli zrobimy zakupy przez FaniMani.pl.

4. Emocjonujący Escape Room

Czyli coś w rodzaju wesołego miasteczka dla dorosłych. Celem zabawy jest rozwiązanie łamigłówki i wyjście z tajemniczego pokoju. Dookoła czeka mnóstwo niebezpieczeństw, dlatego jest to idealna propozycja dla sympatyków opowieści z dreszczykiem. Taka godzinna przygoda będzie nas kosztować ok. 79 zł – według cennika serwisu Prezent Marzeń (darowizna 3.5%) (darowizna 3,7%).

5. Walentynki na mieście

14 lutego jak co roku starają się nam umilić też miasta i miasteczka. Podczas wieczornego spaceru po starówce warto więc zabawić dłużej w rynku. Możemy wziąć udział w konkursach dla zakochanych, pobawić się w plenerze, posłuchać dobrej muzyki czy zjeść coś wyjątkowego. W ten dzień miasto należy do zakochanych! 😉

6. Wieczór taneczny

Tuż przed walentynkami warto śledzić wydarzenia w lokalnych klubach. Na walentynkowej randce dla odmiany możemy spróbować swoich sił w tańcu albo karaoke. Dla prawdziwych dusz towarzystwa zabawa w większym gronie to nie lada gratka. Salsa lub tango brzmi zachęcająco?

7. Błogi relaks

Co powiecie na seans w grocie solnej? Delikatna muzyka, subtelne światło i dobroczynny mikroklimat rozpieszczą wasze zmysły. Taką przyjemność możecie zafundować sobie i swojej drugiej połowie za 45 zł w ofercie Prezent Marzeń (darowizna 3.5%) (darowizna 3,7%).

W ten magiczny wieczór warto pomyśleć o innych. Wbrew pozorom na co dzień mamy wiele okazji, by pomóc potrzebującym lub poprzeć ważny społecznie cel. Możemy wziąć udział np. w charytatywnym biegu, odwiedzić schronisko dla bezdomnych zwierzaków lub kupić walentynkowy prezent online przez FaniMani.pl i wesprzeć wybraną organizację za darmo. Chcieć znaczy móc! 😉