dla niego / dla niej / prezenty / Walentynki

Zastanawiasz się, co kupić swojej ukochanej na walentynki? Wiedz, że kobiety cenią sobie romantyczne upominki. Skorzystaj z poniższych porad i wybierz coś naprawdę wyjątkowego, a zarazem niedrogiego.

Wielu panów co roku przeżywa ten sam dylemat – co kupić swojej drugiej połowie 14 lutego? Poszukując idealnego prezentu, warto pamiętać, że przede wszystkim liczy się pamięć i okazywanie swoich uczuć na co dzień. Walentynkowy upominek powinien być więc dodatkiem, który nie kosztuje kroci, a mimo to jest zmysłowy i romantyczny. Właśnie takie propozycje gadżetów wybraliśmy tym razem. Zobacz je!

1. Zaparzacz do herbaty

Brzmi banalnie? Nie daj się zwieść. 😉 Jeśli wybierzesz zaparzacz o oryginalnym kształcie, to podczas długich wieczorów twoja partnerka będzie myśleć wyłącznie o tobie. Idealne okaże się czerwone serce przebite strzałą. W sklepie online 4gift.pl (darowizna 4%) dostaniesz taki walentynkowy model zaparzacza za 32 zł. Kupując przez FaniMani.pl, przy okazji wygenerujesz dla wybranej organizacji społecznej darowiznę w kwocie 1,28 zł.

2. Różane impresje

Wbrew pozorom nie chodzi o pachnący bukiet róż, ale… zmysłowe mydełka i płatki do kąpieli. Taki subtelny upominek zamówisz za pośrednictwem serwisu PłonącaŻyrafa.pl (darowizna 1,5%) za 25,50 zł. Pomyśl tylko, która kobieta nie chciałaby wziąć odprężającej kąpieli wśród czerwonych, aromatycznych pąków róż?

3. Ramka na zdjęcia

Koniecznie w oryginalnym wydaniu. Nam wpadła w oko ramka w kształcie kwiatka z dołączonym confetti. Jest dostępna w ofercie Empiku (darowizna do 2%) za 18,99 zł i sprawi twojej ukochanej mnóstwo radości, gdy będzie wstawiać w nią wasze wspólne zdjęcie.

4. Walentynkowe praliny

W dzień św. Walentego specjalnie wykonane słodkości kuszą ze zdwojoną siłą – za sprawą smaku, ale też wyglądu. Jeśli zdecydujesz się obdarować swoją dziewczynę czekoladowymi pysznościami, postaw na coś specjalnego. Wykonana z białej czekolady tafla w kształcie serca z kawałkami truskawek podbije kobiece serce. Kupisz ją w Chocolissimo (darowizna 6%) za 29,90 zł.

5. Zegar miłości

Mówią, że zakochanym czas mija inaczej. Jak sprawić, żeby myśli twojej ukochanej zawsze były przy tobie? Np. sprezentować jej szklany zegar z serduszkami i wyznaniem miłosnym w 12 językach. Taki romantyczny podarek zamówisz w PłonącejŻyrafie.pl za 38 zł.

Nie zapomnij zabrać swojej dziewczyny na romantyczny spacer i nie szczędź komplementów! Jeśli planujesz walentynkowe prezenty przez internet, pamiętaj o możliwości wspierania potrzebujących przez FaniMani.pl. Darowizna generowana przy okazji zakupów online nic cię nie kosztuje, a organizacji społecznej może naprawdę pomóc. 😉