dla dzieci / pomysły / prezenty

Kolejne klocki, samochodzik albo lalka nie robią już na Twoim dziecku wrażenia? Dzień Dziecka coraz bliżej, a pomysłu na prezent brak? Przychodzimy z pomocą! A jeżeli skorzystasz z naszego poradnika i zrobisz zakupy z Fani Mani, Ty też możesz komuś pomóc, i to bez dodatkowych kosztów.

Prezent z całkiem innej bajki

Książka to doskonały prezent dla dziecka, bo rozwija wyobraźnię i uczy empatii. Co jednak zrobić, jeśli żadna, nawet najbardziej kolorowa czy zwariowana bajka nie wzbudzają zainteresowania Twojego dziecka? Pokaż mu, że sam może zostać bohaterem bajki! Odwiedź sklep Jestem w bajce (darowizna 3,75%) i stwórz spersonalizowaną historię. Twoja pociecha może trafić do krainy wróżek lub dinozaurów, albo nawet w kosmos! Wystarczy wybrać jedną z bajek, dodać imię i zdjęcia dziecka, i gotowe!

Dom do domu i nie tylko

Możemy się mylić, ale zgadujemy, że Twoje dziecko nie ma jeszcze swojego prywatnego tipi. Nie martw się, nie musisz biec po patyki i szukać zwierzęcych skór. Wystarczy wskoczyć na stronę Yellow Tipi (darowizna 1,93%), gdzie wśród wyjątkowych dekoracji do dziecięcego pokoju znajdziesz kolorowe namioty tipi, w których zechce skryć się każde dziecko. Poza sypialnią równie dobrze odnajdą się na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Gwarantujemy, że takie tipi będzie dla dziecka magiczną kryjówką i miejscem wielu niezapomnianych przygód. A co, jeśli maluch jednak już ma namiot? Kup mu drugi, zabawy będzie jeszcze więcej.

Zabawa na (pół)okrągło

Huśtawka i zjeżdżalnia to nuda? Kup swojemu dziecku ogrodową kopułę do wspinania! W sklepie Niolo (darowizna 2%) znajdziesz kopuły HyperMotion idealne do aktywnej zabawy nawet kilkorga dzieci jednocześnie. Można z nich zwisać, można się na nich huśtać i robić wszystko to, sprawia najmłodszym radość. O bezpieczeństwo nie musisz się bać — kopuła to solidna i wytrzymała konstrukcja. A każdy sposób, żeby zachęcić dziecko do ruchu na świeżym powietrzu, jest w dzisiejszych czasach na wagę złota.

Na wybujałą wyobraźnię

Czas rozbujać dzieciaki? Bujak od Wood Morning (darowizna 4%) to nie tylko sposób na relaks i zabawę. Taki mebel wspiera także rozwój maluchów w zakresie nauki równowagi i koordynacji ruchowej. Można uzupełnić go o zjeżdżalnię, a na chwile beztroskiego odpoczynku — wygodną poduchę z bezpiecznego dla delikatnej skóry materiału. Bujak w wyobraźni dziecka stanie się statkiem na wzburzonych falach, wyścigowym bolidem albo półksiężycem na nocnym niebie. Możliwości są nieograniczone!

Czas na kombinacje

Twoje dziecko lubi łamigłówki i ma sto myśli na minutę? Wybierz prezent, który pomoże mu skupić uwagę na intrygującym wyzwaniu. Sklep Kostki Rubika (darowizna 3%) jest pełen nowoczesnych odmian oldskulowej kostki. To, jak trudno bawić się tak prostym przedmiotem, będzie dla Twojej pociechy niezłą zagwozdką! A kostka Rubika ma same zalety: rozwija pamięć mięśniową, wyobraźnię, koncentrację, logiczne myślenie, spostrzegawczość — czy mamy wyliczać dalej? Tylko nie mów o tych wszystkich korzyściach swojemu dziecku, bo jeszcze zapomni, że to po prostu świetna rozrywka!

Te i wiele innych prezentów kupisz online. Pamiętaj, by skorzystać przy tym z Przypominajki Fani Mani — wtedy sklep podzieli się zyskiem z wybraną przez Ciebie organizacją. I coś miłego trafi nie tylko do Twojego dziecka!