dla niej / prezenty

Już niedługo Dzień Kobiet! Jeśli szukasz ciekawego i oryginalnego prezentu na tą okazję, weź pod uwagę nasze propozycje. Nietypowe pomysły na prezenty na pewno poprawią humor i będą miłym zaskoczeniem dla obdarowanej nimi osoby.

1. Wyjątkowe kuchenne gadżety

Choć różnego rodzaju gadżety kuchenne nie należą do najbardziej polecanych prezentów na Dzień Kobiet, to jednak wyjątkowe przedmioty kuchennego użytku mogą stać się idealnym prezentem. Piękna deska do krojenia z wygrawerowanym hasłem „Wszystko lepiej smakuje, gdy X gotuje” może być potraktowana jako komplement a o to przecież chodzi, prawda? Taką spersonalizowaną deskę ma w swojej ofercie sklep My Gift DNA (darowizna 6%).

2. Drewniana tabliczka poprawiająca humor

Na poprawę humoru świetna będzie też drewniana tabliczka z wypisanym na niej hasłem, takim jak choćby „Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś już przesadziłam”. Tego typu ręcznie wykonana, drewniana tabliczka może wisieć np. w przedpokoju lub w sypialni. Tabliczki można zamówić w sklepie 99Gift (darowizna 7,5%).

3. Kosmetyczne nowości przychodzące co miesiąc

Jeśli nasz prezent ma być rozłożony w czasie możemy podarować subskrypcję na pudełko beGLOSSY. Takie pudełko zawierające kilkanaście kosmetycznych nowości sprawi radość kobietom, które lubią testować nowe produkty i wciąż szukają idealnych kosmetyków. Pudełka beGLOSSY można zamówić w sklepie beGLOSSY (darowizna 6-14 zł).

4. Niecodzienne słodkości

Zamiast zwykłych czekoladek możesz podarować coś znacznie bardziej zaskakującego i oryginalnego. W sklepie Chocolissimo (darowizna 6%) znajdziesz różowy pantofelek z czekolady i czekoladowy bukiet kwiatów.

5. Zdjęcia z Facebooka przeniesione na papier

Oryginalne pomysły na prezenty ma też w swojej ofercie sklep Socialdruk (darowizna 6%) Możesz dzięki niemu przenieść zdjęcia z Instagramu, Facebooka i innych portali
społecznościowych na papier, magnes a nawet…czekoladę!

Więcej inspiracji na #dobrezakupy z okazji Dnia Kobiet znajdziesz na FaniMani.pl