prezent dla mamy
prezenty / święta

Wielu z nas waha się, jaki świąteczny upominek wybrać dla swojej mamy. Jeśli nie masz ochoty znów położyć pod choinką biżuterii lub kosmetyków, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Stawiamy na sentymentalizm w dobrym tego słowa znaczeniu.

Mogłoby się wydawać, że bez trudu jesteśmy w stanie wybrać prezent dla mamy. W końcu dobrze znamy jej gust i zainteresowania. Co jednak zrobić, gdy chcemy podarować naprawdę nietuzinkowy upominek? – Zdecydujmy się na taki pomysł, który będzie miał dla naszej mamy ogromną wartość sentymentalną. Przygotowaliśmy listę 5 wzruszających upominków!

1. Słoik z miłymi wspomnieniami

Taki podarek będzie uroczą niespodzianką. W niewielkim słoiczku lub pudełeczku warto ukryć małe karteczki z najpiękniejszymi wspólnymi wspomnieniami z dzieciństwa czy przełomowymi momentami życia. Wszyscy lubimy wracać myślą do chwil, które nas uskrzydlają. Mamy też. 😉

słoik

2. Podaruj czas

Prezent świąteczny wcale nie musi w sensie dosłownym znaleźć się pod choinką. Jeśli z mamą widzisz się raz na jakiś czas albo ciągle brakuje Ci wolnej chwili, tym razem zaplanuj wspólne spędzanie czasu. Jest tyle rzeczy, które można zrobić razem – wybrać się na zakupy, do kosmetyczki, spędzić cały dzień w domu, oglądając stare fotografie i godzinami rozmawiając.

3. Własnoręcznie zrobiony album

Chodzi zarówno o jego piękną oprawę, jak i wyjątkową zawartość. Możesz wykorzystać kolorowy papier, zasuszone kwiaty lub wydziergane na szydełku ozdoby. Do środka zaproś Wasze ulubione zdjęcia i cytaty. Dobrze znane fotografie z odrobiną fantazji możesz też przerobić za pomocą programów graficznych, aby uzyskać oryginalne efekty.

album

 

4. Filmik

Kolejny wzruszający pomysł, przy którego realizacji warto śmiało popuścić wodze fantazji. Równie dobrze możesz nakręcić filmik z podziękowaniami, co amatorską krótkometrażówkę o swojej mamie. W przedsięwzięcie warto zaangażować pozostałych członków rodziny – tatę, rodzeństwo czy dziadków. W ten sposób mamy szansę obdarować swoją mamę czymś naprawdę unikatowym.

filmik

5. Spersonalizowany gadżet

Czyli drobnostka, która na pewno sprawi mamie radość. Na gadżetach robionych na zamówienie możemy umieścić zdjęcie lub czuły grawer. A inspiracji jest całe mnóstwo! Od kubków, przypinek po przedmioty codziennego użytku (np. deski stołowe lub parasole). Możemy uderzyć w tonację mniej lub bardziej poważną – ważne, aby mama poczuła się wyjątkowo, rozpakowując gwiazdkowy prezent.

poduszka

Dobrym rozwiązaniem jest też skorzystanie z oferty sklepów specjalizujących się w sprzedaży prezentów. Przy tej okazji możemy pomóc potrzebującym. Jeśli np. zdecydujemy się wybrać z mamą na włoską kolację o wartości 199 zł (w ofercie Superprezenty (darowizna 5.5%)) i zrobimy e-zakupy przez FaniMani.pl, to aż 9,95 zł może trafić do wybranej organizacji! W ten sposób uszczęśliwimy więcej niż jedną osobę. 😉

Każda z naszych mam ma oczywiście inny charakter i wrażliwość. Poszukując tego idealnego prezentu, weźmy to pod uwagę.Comments

  1. Zapomniałam kupić prezentu bratu i tak się ratowałam, że zamówiłam mu wejście do aerotunelu w wielkopolsce przez internet, dostałam voucher na miala wydrukowałam i sytuacja była opanowana 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasi darczyńcy