Narzędzia dla organizacji społecznych od FaniMani Narzędzia dla organizacji

O tym, że FaniMani pozwala na zbieranie darowizn podczas zakupów online, wie już bardzo wiele osób – i każdego dnia dowiadują się o tym kolejne! Warto jednak wiedzieć, że serwis oferuje znacznie, znacznie więcej funkcjonalności i to nie tylko tych bezpośrednio związanych z fundraisingiem.

FaniMani istnieje, by pomagać. Najważniejszym środkiem do tego celu są, oczywiście, darowizny przekazywane od zakupów online: ale to tylko część z nich! W Panelu Organizacji FaniMani znajdziesz je wszystkie: zobacz, jak bardzo mogą ułatwić Ci pracę.

FaniPay

System szybkich płatności online dla organizacji i stowarzyszeń, do wdrożenia na stronach www tych organizacji. Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy zainstalować na stronie moduł płatności Zajmuje to dosłownie 5 minut i można tego dokonać… właśnie z poziomu Panelu Organizacji. Szczegółowy opis znajdziesz na stronie fanipay.pl.

FaniSEO

Większość osób wie już, na czym polega SEO, czyli optymalizacji stron pod silniki wyszukiwarek internetowych – ale czy wiesz, że SEO może być źródłem zysków dla Twojego NGO? Linki zamieszczone na stronach organizacji charytatywnych są wysoko punktowane przez wyszukiwarkę Google, a co za tym idzie: bardzo atrakcyjne dla firm, które chciałyby poprawić pozycję swojej strony w wynikach wyszukiwania. Takie firmy chętnie wesprą Was darowizną w zamian za umieszczenie linka, a FaniSEO łączy jednych z drugimi.

FaniWEB

To całkowicie darmowy zestaw narzędzi pozwalający nie tylko postawić funkcjonalną, estetyczną stronę www dla Twojej organizacji albo poszczególnych projektów i kampanii. Nowa strona w kwadrans? To możliwe z FaniMani!

Materiały promocyjne z Twoim logo

Wiemy, jak wiele czasu zajmuje prowadzenie codziennych działań NGO – i wiemy, że na niektóre rzeczy go brakuje. Często ofiarą wiecznego niedoczasu padają profile w mediach społecznościowych. A informowanie o bieżącej działalności Twojej organizacji jest kluczowe zarówno z perspektywy pozyskiwania nowych wspierających, jak i podtrzymywania relacji z dotychczasowymi. Materiały dostarczane przez FaniMani, które znajdziesz w Panelu, są atrakcyjne, rzeczowe i co najważniejsze, gotowe do publikacji a także opatrzone logotypem Twojej organizacji.

1,5% i wszystko, co się z nim wiąże

Z zakładki 1,5% podatku w Panelu Organizacji mogą skorzystać zarówno te organizacje, które posiadają status OPP, jak i te, które go nie mają. FaniMani oferuje różne narzędzia, które pomogą promować wsparcie Waszej organizacji poprzez 1,5% podatku. Pracujemy nad kolejnymi narzędziami i o wszystkich piszemy szczegółowo na naszym blogu.

Akademia NGO FaniMani

Cykl darmowych spotkań online skierowanych do wszystkich osób, które działają w organizacjach pozarządowych, stowarzyszeniach, fundacjach i innego rodzaju NGO. Webinary, prowadzone zarówno przez załogę FaniMani, jak i przez zaproszonych ekspertów i ekspertki od fundraisingu, marketingu i wielu innych obszarów, to regularna porcja aktualnej wiedzy, wskazówek i inspiracji. Całkowicie za darmo!

Giving Tuesday

W międzynarodowym środowisku NGO od lat pierwszy wtorek po Black Friday, czyli światowym święcie wyprzedaży i promocji, to Giving Tuesday – Światowy Dzień Dobroczynności. Z tej okazji organizujemy m.in. konkurs #MyGivingStory, w którym wspierający mogą wygrać darowizny dla swoich ulubionych organizacji.

Widget FaniMani

Wielofunkcyjny i wszystkorobiący! Jeśli Twoja organizacja ma już swoją stronę, zainstalowanie na niej widgetu FaniMani wzbogaci ją o nowe ekscytujące funkcjonalności: wymienione już wyżej FaniPAY, narzędzia 1,5% czy, oczywiście, zbieranie darowizn od zakupów online.

Ustawienia profilu

Na sam koniec coś, co w gruncie rzeczy jest podstawową sprawą w Panelu Organizacji: ustawienia! To właśnie tutaj można dodawać indywidualne konta podopiecznych lub projektów oraz zmieniać parametry funkcjonalności.

Wszystkie narzędzia w Panelu Organizacji FaniMani są całkowicie bezpłatne – i zawsze będą! Mogą z nich korzystać wszystkie zarejestrowane w FaniMani organizacje, natychmiast od momentu rejestracji. Warto je nie tylko znać, lecz także stosować, do czego serdecznie Was zachęcamy.

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również