Baza wiedzy / Darowizny od zakupów online / Poradnik

Czujesz frustrację, gdy logujesz się do profilu swojej organizacji w FaniMani.pl, a tam same zera? Nie od razu Rzym zbudowano! Skorzystaj z wygodnej Checklisty FaniMani i sprawdź, czy udało Ci się odhaczyć z niej każdy krok na drodze do fundraisingowego sukcesu. Niektóre z nich nie zajmą Ci nawet minuty.

Nikt nie zaczął biegać maratonów, dopóki nie nauczył się chodzić. Dlatego w FaniMani.pl jesteśmy wielkimi fanami małych kroczków: wiemy, że to z nich składają się nawet najdłuższe dystanse! Dzisiaj omówimy niektóre z tych drobnych działań, które złożą się na znaczne zwiększenie liczby zbieranych darowizn: po wszystkie zajrzyj koniecznie do szczegółowej Checklisty FaniMani.

Po pierwsze: poznaj swoje narzędzia

Jeśli chcesz skutecznie działać z FaniMani.pl, zacznij od samodzielnego zapoznania się z narzędziami: wtyczką do przeglądarki Przypominajka i Aplikacją Mobilną. Dzięki temu nie tylko sam lepiej zrozumiesz mechanizmy ich działania, lecz także będziesz w stanie odpowiadać na pytania Twoich wspierających i sympatyków, a nawet spontanicznie prezentować to np. podczas spotkań i eventów.

Po drugie: za darmo? Żal nie skorzystać!

FaniMani.pl udostępnia (w 100% za darmo!) bardzo obszerny katalog materiałów dla organizacji: od grafik do umieszczenia w mediach społecznościowych poprzez treści okolicznościowych postów aż po plakaty do pobrania. Co więcej: wszystkie grafiki możesz wygenerować w wersji z logotypem Twojej organizacji! A wszystko możesz – i wręcz powinieneś 😉 – pobierać i udostępniać dalej. To zbiór, dzięki któremu zaoszczędzisz dziesiątki, jeśli nie setki godzin pracy, więc czerp z niego jak najczęściej!

Po trzecie: szepnij znajomym na uszko

Planujesz zebrać jak najszersze zasięgi, ale… nie opowiedziałeś o swojej sprawie znajomym i rodzinie? No weź! Zrób listę 10 osób spośród swoich znajomych i osobiście wyślij do nich link do profilu swojej organizacji na FaniMani.pl z zaproszeniem do wspierania Was. Możesz napisać parę słów od siebie, ale możesz też skorzystać z gotowego szablonu (mówiliśmy, że jest mnóstwo darmowych materiałów, z których można brać do woli, prawda?)!

Po czwarte: używaj magicznego słowa „dziękuję”

Dziękowanie wspierającym jest kluczowe, a wręcz jest kluczem do sukcesu. Wspieranie organizacji dobroczynnych, zarówno z FaniMani.pl, jak i w każdy inny sposób, to coś, czego Twoi sympatycy wcale nie muszą robić. A robią. I warto pokazać im, jak bardzo to doceniasz.

Żaden z tych kroków nie jest skomplikowany ani czasochłonny, prawda? To teraz Twój ruch! Spraw, by Twoja organizacja widziała na swoim koncie FaniMani.pl tylko stówki… a potem tysiące!

FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również