Działalność organizacji non profit

Fundacja Zwierzochron pomaga zwierzakom w potrzebie, porzuconym i bezdomnym. Możesz wspierać ją przy okazji codziennych zakupów online przez FaniMani.pl.

Działania Fundacji Zwierzochron polegają na bezpośredniej pomocy dla psów i kotów. „Naszym celem jest także szerzenie wrażliwości na prawa i potrzeby zwierząt” – tak przedstawiciele Fundacji mówią o swojej misji.

Byliśmy z wizytą w domu tymczasowym Fundacji Zwierzochron na warszawskim Żoliborzu:

Fundacja Zwierzochron pomaga porzuconym lub znalezionym, bezdomnym psom. Robi to głównie za pośrednictwem kilku domów tymczasowych, które znajdują się w Warszawie. Podopiecznymi Fundacji często są też psy uratowane ze schronisk lub będące ofiarami wypadków.

Zaopiekowane w ten sposób psy są następnie przygotowywane do adopcji i życia w domach stałych, których szuka dla nich Fundacja Zwierzochron. Jednak, aby mogły zostać na zawsze adoptowane, psy muszą najpierw nauczyć się życia na co dzień razem z człowiekiem. Przygotowywanie ich do tego to część pracy, jaką dla dobra zwierząt wykonuje Fundacja.

Zwierzochron pomaga również starszym i chorym psom, które potrzebują najbardziej intensywnej i troskliwej opieki.

Poza tym Fundacja wspiera wolno żyjące koty dostarczając karmę dla opiekujących się nimi osób.

Fundacja Zwierzochron utrzymuje się z datków od swoich Darczyńców i właśnie dzięki nim może pomagać zwierzętom. Można też dodatkowo wspierać ją w bezpłatny sposób, przy okazji codziennych zakupów online przez FaniMani.pl. Dzięki temu kilka procent od wartości każdych zakupów zasili konto Fundacji Zwierzochron.

Zobacz, jak możesz wspierać Zwierzochron na co dzień przez FaniMani.pl: https://fanimani.pl/zwierzochron/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *FaniMani pomaga organizacjom społecznym zbierać pieniądze. Więcej »Zobacz również